Elysium Art Şişli / Ofton İnşaat

Ofton İnşaat firmasının Elysium Art Şişli projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Elysium Art Şişli

Ofton Elysium Art Bomonti'nin değeri sürekli artacak!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 23.04.2015
Elysium Art Şişli, İstanbul'un kalbi Şişli Bomonti'de sizleri hayatın merkezine koyan bir rezidans projesi.
Sanatı sadece galeri ve müze gibi ortamlarda görme alışkanlığımız düşünüldüğünde, Elysium Art Şişli, Art Konsept çerçevesinde müşterilerine birçok sanat eserini hayatın günlük rutini içerisinde görme, hatta görmenin de ötesinde yaşama imkanı sağlıyor. 

İstanbul'un modern silüetine uygun olarak, sanatı kapı zilinden bina yüzeyine kadar tüm mekanlarda deneyimleme ayrıcalığı sunan Elysium Art Şişli, Türkiye'nin en değerli sanatçılarını; fotoğraf, resim, heykel, enstalasyon ve projeye özel tasarladıkları çalışmalarıyla, bir yaşam alanında buluşturuyor. 

26 katlı tek bloktan meydana gelen Elysium Art Şişli'de 210 konut bulunuyor. 1+1 ve 2+1 dairelerin yer aldığı projede fiyatlar 700 bin liradan başlangıç gösteriyor. 

Elysium Art Şişli'nin Mayıs 2016'da teslim edilmesi planlanıyor. Proje içerisinde; sosyal tesisler ve resepsiyon, kapalı ve açık yüzme havuz, fitness center, sauna ve buhar banyosu, pilates ve yoga salonu, playstation odası, yemek ve kutlama odası, vitamin bar ile sinema odası sıralanıyor. 

Değeri sürekli artacak bir yatırım

Yatırımcı için somut getirisi olan bir emlak fırsatı olarak görülen Elysium Art Şişli, çok katlu kule mantığında tasarlandı. Dairelerin birleştirilme özelliği sayesinde arzu edildiği takdirde büyük yaşam alanları oluşturulabiliyor.

Elysium Art Şişli