eroglu-harmony-towers-projesi

O konut projesinde 50 bin liralık indirim fırsatı!

Konut Projeleri 25.11.2014 12:56

Bursa'da Eroğlu imzasıyla yükselen Harmony Towers projesinde 50 bin liraya varan indirim seçenekleri sunuluyor

Eroğlu Gayrimenkul'un Nilüfer'de yükselen projesi Harmony Towers,50 bin TL indirimli fiyatlarıyla ev sahibi olmak isteyenlere avantajlı fırsatlar sunuyor. Kısa bir süre devam edecek kampanya,özel olarak ayrılmış belirli sayıda4+1 dairede geçerli olacak.

Harmony Towers, her dairede bulunan teraslar vekulelerden izlenebilen Uludağ manzarası ile sakinlerine keyifli bir yaşamvaat ediyor.Harmony Towers'ın 5 bin 500 metrekare alana konumlanmış iç avlusunda sağladığı sosyal olanakları ile keyifli komşuluk günlerini geri getiriyor.

4+1 daireler için özel ödeme alternatifleri

Harmony Towers kulelerinde bulunan 4+1 daireler, gökyüzünde bahçe keyfini yaşamak isteyenlere elit bir yaşam tarzı vaat ediyor.  Farklı ödeme planlarıyla sunulan HarmonyTowers'ın 4+1 daireleri kişiye uygun seçeneklerle ödenebiliyor. Vade farkı olmadan 50 ay taksitle satın alınabilen dairelere ara ödeme ve banka kredisi seçenekleri ile de sahip olunabiliyor. Satış fiyatının yüzde 45'i;  yüzde 15'lik ara ödemelerle, 1., 2. ve 3. yıl sonuna  kadar vade farksız seçeneklerle ödenebilirken kalan yüzde 55'lik ödeme ise banka kredisi ile 120 aya kadar taksitlendirilebiliyor.

Bursa'nın her yerine çok yakın

Lokasyonuyla Bursa'nın en uç noktasına bile çok yakın olan Harmony Towers, İzmir-İstanbul Otoyolu'nun hemen üzerinde, Carrefour Alışveriş Merkezi'nin arkasında, Eroğlu tarafından inşa edilen Bauhaus'un yanında yer alıyor. Harmony Towers, Bursaray Nilüfer İstasyonu'na 500 metre uzaklıkta yükselirken Bursa'nın en ünlü bulvarı olan Fatih Sultan Mehmet Bulvarı'na ise 15 dakikalık yürüme mesafesinde.

Harmony Towers'ın tüm detayları burada!