Nurol Park / Nurol GYO

Nurol GYO firmasının Nurol Park projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Nurol Park projesinin dış görünümü

Nurol Park’ta ister 0 peşinat ister 0 faiz fırsatı!

Konut Projeleri Emine Pile 06.11.2015
Nurol GYO tarafından İstanbul’un yeni çekim merkezi Basın Ekspres’te inşa edilen Nurol Park, avantajlı seçeneklerle ev sahibi olma imkanı sunuyor.
İstanbul'a seçkin yaşam projeleri kazandıran Nurol GYO, şimdiden ‘gözde' olan projesini hızla tamamlıyor. İstanbul'un yeni Maslak'ı olarak gösterilen ve Basın Ekspres'in en prestijli noktasında hayat bulan Nurol Park, günümüz metropollerinde özlem duyulan ‘geleneksel mahalle yaşamı' ile bugünün modern ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan karma projesiyle fark sunuyor.

50 ay vade ile ev sahibi olun 

Nurol GYO, hayatın merkezinde bir yaşam sunan projesi Nurol Park'ta Kasım ayı süresince eşsiz fırsatlarla hayallerinizdeki eve kavuşma imkanı sunuyor. Kampanya kapsamında ister peşin ödemelerde %10 indirim, ister 0 peşinat, isterseniz de 0% faiz ile Nurol GYO bünyesinde 50 ay vade fırsatı ile ev sahibi olunabiliyor. Ayrıca bütün bu avantaj paketlerinde KDV'nizi Nurol GYO karşılıyor.

NUROL PARK SATIŞ OFİSİ

Cazip seçenekler ve ev sahiplerine ilham veren Nurol Park'ın, proje içerisinde yerini alan yeni satış ofisindeki örnek dairesi de sizleri bekliyor.

NUROL PARK ÖRNEK DAİRE

Şehrin her yerine kolay ulaşım 

E-5 ve TEM karayollarını birbirine bağlayan Basın Ekspress yolu üzerinde bulunan Nurol Park prestijli konumuyla, kolay ve modern ulaşım imkânı sunuyor. Atatürk Havalimanı ve 3. Havaalanı Projesi'nin ulaşım alternatiflerine çok yakın olan Nurol Park'ın hemen yanında bulunan iki metro durağı da, şehrin her yerine kolay ulaşımı mümkün kılıyor.

Her ihtiyaca uygun daire ve ofisler 

Nurol Park, günümüz ihtiyaçlarını karşılayan loft, rezidans ve tower daireleri, modern ofisleri, geleneksel sokak yaşamından esinlenen alışveriş alanları ve geniş peyzaj alanlarıyla keyifli bir yaşam vaad ediyor.

Nurol Park'ta her detayı yüksek konfor düşünülerek tasarlanmış 84 loft, 544 residence, 884 tower olmak üzere 1512 daire bulunuyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinin yer aldığı ‘loft daireleri', 1+1 ve 2+1 seçeneklerinin bulunduğu ‘residence daireleri' ile 1+1, 2+1 ve 3+1 seçeneklerinin olduğu tower daireleri, farklı ihtiyaçlara en uygun çözümü sunan özelliklere sahip. Nurol Park, toplam 19.000 metrekarelik ofis alanlarında ise teknoloji ve fonksiyonelliği bir arada kullanarak, mükemmel bir çalışma ortamı sağlıyor.

Nurol Park