Nurol Life Aslantepe

Nurol Life Aslantepe'de 1 milyon 255 bin TL'ye 1+1 daire!

Konut Projeleri 04.12.2018 16:32

Türk Telekom Arena Stadı'nın hemen arkasında yükselen Nurol Life Aslantepe projesi ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

Yeni Maslak hattı olarak bilinen Basın Ekspres'te hayata geçirilen Nurol Life Aslantepe projesi 55 bin metrekarelik geniş bir alanda yükseliyor. Atatürk Havalimanı'nın yanı başında, hem de İstanbul Havalimanı'na çok yakın konumda bulunan proje 50 katlı bir kuleden oluşuyor. 502 konuttan meydana gelen projede konutların yanı sıra 50 adet ofis ve 2 adet dükkan yer alıyor. Nurol Life Aslantepe projesinde dairelerin tavan yüksekliği ise 4 metre.

Stüdyo daire tiplerinden 3+1 daire tipine kadar istediğiniz seçenekte daireye sahip olmanın mümkün olduğu proje manzarasıyla da alıcılarını etkiliyor. Türk Telekom Arena Stadyumu'na komşu olan proje, İstanbul Boğazı'nın eşsiz manzarasını evinizden çıkmadan gözler önüne seriyor. 

Zengin sosyal olanakları sunan Nurol Life Aslantepe projesinde açık veya kapalı yüzme havuzları, yürüyüş alanları, sinema, restaurant, çocuk oyun alanları, Türk hamamı, sauna ve buhar odasından oluşan SPA merkezinden eğlence merkezlerine kadar her detay en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. Projede şehrin kalabalığına karışmadan eğlenceden spora, sinema keyfinden çocuklarınızın aktivitelerine kadar her şeye ulaşmak çok kolay... 

Ulaşım akslarının odağında!

Nurol Life Aslantepe, TEM, metro ve üçüncü köprü yolu bağlantısına yakın konumuyla dikkat çekiyor. Aynı zamanda İstanbul Havalimanı'na da 25 dakika mesafede bulunmasıyla ulaşım olanakları konusunda alıcılarına avantaj sağlıyor.

50 ay vade farksız 0 faiz

Ödeme konusunda alıcıya özel ödeme seçeneklerinin bulunduğu projede yüzde 50 peşinatla 50 ay vade farksız sıfır faiz imkanı sağlanıyor.

1 yıl önce yaşamın başladığı projede en düşük daire fiyatları ise şu şekilde;

  • Stüdyo daireler 1 milyon 29 bin TL'den başlayan fiyatlarla, 
  • 1+1 daireler 1 milyon 255 bin TL'den başlayan fiyatlarla, 
  • 2+1 daireler 1 milyon 700 bin TL'den başlayan fiyatlarla,
  • 3+1 daireler ise 2 milyon 850 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.