Nur Rezidans / Medel Yapı

Medel Yapı firmasının Nur Rezidans projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Nur Rezidans

Nur Rezidans Göztepe'de yaşam başladı!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 12.02.2015
Medel Yapı A.Ş tarafından inşa edilen Nur Rezidans, Göztepe - Merdivenköy'de konumlandırıldı.
Yaşamın başladığı site, ana caddelerin ve bağlantı yollarının tam ortasında, metro, metrobüs gibi toplu taşıma olanaklarına yakın, şehrin merkezine erişimin kolay olduğu bir bölgede yer alıyor. 

Nur Rezidans, 900 metrekare alan üzerinde zemin + 9 normal kat + 2 bodrum kat nolmak üzere 12 kattan meydana geliyor. Projede 3+1 daire fiyatları 760 bin TL'den başlıyor.

20 dairelik butik proje!

Herkese göre bir yaşam alanı planlanan projede 2 adet 2+1, 16 adet 3+1, 2 adet 5+1 çatı dubleksi olmak üzere toplam 20 adet daire bulunuyor. 

nur rezidans

Nur Rezidans'ın dış cephe tasarımını, dünyanın en büyük ve saygın küresel mimarlık etkinliği WAF'da (Dünya Mimarlık Festivali) finale kalan mimar salih Çıkman, Mental Design Works çatısı altında gerçekleştirdi.

Her daireye özel depo alanı, kapalı otopark, mutfak dahil her odaya Daikin marka multi split klima Nur Rezidans'da yer alıyor. 

Dairelerde neler kullanıldı?

Schuco marka pencere sistemleri ve ısı yalıtımlı, Love cam kumandalı motorlu stor perde, daire giriş holleri ve koridorlar Seranit granit kaplama, mutfak ve banyo zeminleri fayans kaplama, banyo duvar seramikleri Seranit marka, banyo dolapları gövde ve kapaklar Badella high gloss lake, vitrifiyeler Duravit, banyo bataryaları Grohe, Vaillant kombi ve petekle ısıtma sistemi, asansör, jeneratör sistemi, dairelerde görüntülü diafon mevcut.

Nur Rezidans medel yapı merdivenköy satılık daire