Nur Rezidans / Medel Yapı

Medel Yapı firmasının Nur Rezidans projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Nur Rezidans Göztepe

Nur Rezidans Göztepe’de hemen teslim daireler!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 15.02.2015
Göztepe’de konumlandırılan ve 760 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan Nur Rezidans’ta daireler hemen teslim ediliyor.
ESD - İstanbul'un en önemli bölgelerinden Göztepe'de Medel Yapı tarafından inşa edilen Nur Rezidans, ana cadde ve bağlantı noktalarının tam ortasında yükseliyor.

20 dairelik bir butik proje olan Nur Rezidans, 900 metrekare arsa alanına sahip olup, zemin + 9 normal kat + 2 bodrum kat olmak üzere 12 kattan oluşuyor.

Dairelerin hemen teslim edildiği projede 2 adet 2+1, 16 adet 3+1, 2 adet 5+1 çatı dubleksi olmak üzere toplam 20 adet daire yer alıyor.

Nur Rezidans'ın dış cephe tasarımı WAF'da (Dünya Mimarlık Festivali) finale kalan mimar Salih Çıkman, Mental Design Works çatısı altında gerçekleştirildi.

760 bin liradan başlayan fiyatlarla alıcılara sunulan projenin içerisinde; her daireye özel depo alanı, kapalı otopark, mutfak dahil her odaya  multi split klima yer alıyor.

Nur Rezidans İletişim Bilgileri
Web: http://www.medelyapi.com
Tel: 0 216 356 33 35

 

 

Nur Rezidans Göztepe Nur Rezidans Göztepe hemen teslim Medel Yapı Nur Rezidans sosyal olanakları