Nu Teras Evleri / Nur Yapı

Nur Yapı firmasının Nu Teras Evleri projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Nu Teras

Nu Teras Samsun'da yaşam eylülde başlayacak

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 23.06.2016
Samsun'da yapımı devam eden 'Nu Teras" projesinin yüzde 85'i tamamlandı.
Samsun'da yapımı devam eden Nu Teras'ın kente önemli bir katkı yaptığını söyleyen Yönetim Kurulu Başkanı Nur Aydıner Meral, "23 dönümlük arazide 210 ve 370 metrekare arasında değişen toplam 175 daire yapıyoruz. Yüzde 85'i tamamlanan projeyi eylül ayında teslim edeceğiz. Çalışmalar hızlandı" şeklinde konuştu. 

Projede teslimlerin eylül ayında başlayacağını anlatan Nu Teras Yönetim Kurulu Başkanı Nur Aydıner Meral. "23 dönümlük arazide 210 ve 370 metrekare arasında değişen toplam 175 daire yapıyoruz. Bunun yanında aynı alana 512 ve 587 metrekare arasında değişen villa seçeneklerimiz de var. Farklılık arayan müşterilerimize çok alternatifli bir proje hazırladık. 

4 bin metrekarelik kapalı sosyal tesisler içerisinde açık kapalı havuzlar, hamam, sauna, SPA merkezi, squash, ve gym bulunuyor. Ayrıca peyzaj alanları içerisindeki voleybol basketbol tenis kortu ile 5 yıldızlı otel konforu sunuyoruz" dedi. 

nu teras samsun

KARADENİZ MANZARASI 

Hedeflerinin nitelikli tasar lanmış yaşam alanları oluşturmak olduğunu anlatan Nur Aydıner Meral, şunları söyledi: "İnşaat kökenli bir aile şirketlerimizin olması, planlamadan gelen bilgi ve tecrübeyle birlikte yola çıkıp, 'Nu Teras' markasıyla inşaat sektöründe bir farklılık yaratmak istedik. Nu Teras olarak; Samsun'un çehresini değiştirip, bölgeye kalite katarak, elit bir yaşam tercih edenleri buluşturmayı hedefledik. Nu Teras'ta 23 donum arazi üzerinde daire ve tripleks villalar, teraslama yöntemiyle oluşturulmuş bahçe ve peyzaj alanları, panaromik Karadeniz manzarasına sahip teraslı daireler ve sosyal alanlar bulunuyor."

NİTELİKLİ YAŞAM ALANLARI 

Önümüzdeki dönemde yeni yatırım planları bulunduğunu da anlatan Nur Aydıner Meral, "Biz, ‘Nu Teras' markasını planlarken, sadece Samsun'da bir yaşam merkezi oluşturalım ve burada nokta koyalım diye düşünmedik. Nu Teras, anlayışı ile proje çalışmalarımız devam ediyor. 'Nu Teras' markasını, ülkemizin olabilecek her noktasında bir adım öteye götürmeye çalışıyoruz. Hedefimiz nitelikli tasarlanmış yaşam alanlarım insanların hizmetine sunmak. İnşaat sektörünün Türkiye için ekonomik olduğu kadar sosyal açıdan da önemli olduğunu kabul etmeliyiz. Artan nüfus, hızlı kentleşme ve demografik özelliğimizden kaynaklanan ihtiyacı inşaat sektörü karşılıyor. Gayrimenkul alacaklara, fiyatsal baremlerin yanı sıra özellikle proje lokasyonu, proje tasarım anlayışı, inşaat teknolojisi ve yapı güvenlik seviyesi gibi önemli inşaat parametrelerini dikkate almalarını tavsiye ediyoruz, işin aslı insanlar sadece bir konut satın almakla kalmayıp, çevresiyle kendilerine bir yaşam alanı satın aldıklarını unutmamalı" dedi.

Nu Teras Nu Teras samsun Nur Aydıner Meral