Beşyıldız Novella / Beşyıldız Ekşioğlu İnşaat

Beşyıldız Ekşioğlu İnşaat firmasının Beşyıldız Novella projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Beşyıldız Novella

Novella Kurtköy'de fiyatlar 360 bin TL'den başlıyor!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 03.04.2015
Beşyıldız Ekşioğlu projesi olan Novella Kurtköy, 5 katlı iki blokta 109 daireden oluşuyor.
"Zarif, sade, samimi" şeklinde tanımlanan Beşyıldız Novella projesinde, bloklar 5 katlı. Blokların cepheleri doğal taş ve ahşaptan oluşuyor. 

8 bin 170 metrekare arsa üzerinde 109 daireden meydana gelen Beşyıldız Novella'nın yüzde 75'i yeşile ayrıldı. 

Beşyıldız Novella ne zaman teslim edilecek?

2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden oluşan projede her daireye kapalı otopark alanı yanı sıra, basketbol ve voleybol sahası, yüzme havuzu, 320 metrekare kapalı spor alanı ve çocuk parkı sıralanıyor. 

beşyıldız novella

Kurtköy'de Bakü Caddesi üzerinde konumlandırılan Novella, Beşyıldız Ekşioğlu tarafından inşa ediliyor. Metroya yürüme mesafesinde bulunan konutlar, 2016 Mayıs'ında teslim edilecek. 

Ortak mallar tapunuza tescilli

Mira'da benzer projelerden çok farklı bir ayrıcalık daha var. 1,050 metrekarelik kapalı alana sahip MiraClub, tüm Miralıların ortak malı tapunuza tescil ediliyor.

Fiyatların 360 bin liradan başladığı Beşyıldız Novella, Sabiha gökçen Havaalanı'na 2,4 kilometre, İstanbul Park'a 6 kilometre, Pendik Marina'ya 8 kilometre, Viaport AVM'ye ise 3,8 kilometre mesafede yer alıyor.

Beşyıldız Novella'da kiralar!

5 katlı iki yatay bloktan meydana gelen Beşyıldız Novella tamamlandığında 2+1'ler için kiraların 1.600 lira ile 1.700 lira, 3+1'lerin için kiraların ise 2 bin TL civarında olması bekleniyor.

Beşyıldız Novella