Nivo İstanbul nerede, Nivo İstanbul, Nivo İstanbul Evleri, Nivo İstanbul projesi

Nivo İstanbul nerede?

Konut Projeleri 31.01.2017 12:58

Basın Ekspres yolunda yükselen Nivo İstanbul projesi; daire, dükkan ve ofislerden meydana geliyor.

Cathay Grup ile Neba AŞ projesi olan Nivo İstanbul, Basın Ekspress bölgesinde yükseliyor Daire, ofis ve dükkandan oluşan projede toplam 1404 adet daire bulunuyor. Nivo İstanbul'da daire büyüklükleri ise 50 metrekare ile 147 metrekare arasında değişiyor.

2018 yılında teslim edilmesi planlanan Nivo İstanbul, 42 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor. Dome + Partners tarafından tasarlanan Nivo İstanbul, 6 blok şeklinde yükseliyor. Projenin bir bloğu serviced apartments, 3 bloğu ise home-ofis, 2 bloğu ise konut olacak şekilde inşa ediliyor.

Nivo İstanbul projesinde hobi odaları, sinema odası, oyun odası, toplantı odaları, koşu pisti uzun koşular için ideal bir parkur, yüzme havuzları, fitness salonları, sauna, hamam, açık hava spor üniteleri, açık ve kapalı oyun alanları yer alıyor.

1+1 ve 2+1 daire tiplerinin yer aldığı Nivo İstanbul, Basın Ekspres Yolu ve Güneşli E-5, TEM ve sahil yolunu birbirine bağlayan bir kavşak noktası niteliği taşıyor. Nivo I·stanbul 2018 yılında hizmete girecek olan Fatih Metro İstasyonu'nun yanıbaşında konumlandırılıyor.