Nivo Ataköy / Cathay Group - Liderlik Development

Cathay Group - Liderlik Development firmasının Nivo Ataköy projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Nivo Ataköy

Nivo Ataköy, 175 milyon dolarlık yatırımla yükseliyor

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 09.11.2016
Cathay Group ile Suriyeli ortağı Liderlik Development'un birlikte inşa ettiği Nivo Ataköy projesi görücüye çıktı.
Nivo Ataköy, 12 bin 689 metrekare arazi üzerinde 17 katlı iki bloktan oluşuyor. Nivo Ataköy projesinde dairelerin fiyatları 405 bin TL'den başlayarak 2 milyon 172 bin TL'ye kadar yükseliyor. 

KENT PARKINA KOMŞU

Yaklaşık 175 milyon dolarlık yatırım değerine sahip Nivo İstanbul'da ticari ünitelerin fiyatı ise 547 bin liradan başlıyor, 9 milyon 700 bin liraya yükseliyor. 314 konut ve 73 mağazadan oluşan projenin yanında kamuya açık 3 bin 500 metrekarelik kent parkı bulunuyor. Cathay Group Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Alper Tuğsuz, "Ataköy'de çok değerli bir arazi üzerine inşa etmeye başladığımız projemizin sadece Türkiye değil dünya çapında ses getirecek, örnek gösterilecek" dedi. Cathay Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz ise "Proje arsası Bakırköy Belediyesi'ne bağlı kentsel dönüşüm bölgesinde kalan son arsalardan biri olarak öne çıkıyor" diye konuştu.

YATIRIMA DEVAM

Liderlik Development'ın Yönetim Kurulu Başkanı Imad Shanan, "Türkiye'ye İstanbul'un gözde semtlerinden birinde yükselecek olan ve büyük bir başarı hikâyesi olacağına inandığımız bu projeyi Cathay Group'la birlikte yapmaktan çok memnunuz. Türkiye'ye güveniyoruz" dedi. Genel Müdürü Mounis Akkad ise Türkiye yatırımlarına devak edeceklerini söyledi.

Nivo Ataköy Cathay Group Liderlik Development