Nidapark Beşiktaş / Tahincioğlu Gayrimenkul

Tahincioğlu Gayrimenkul firmasının Nidapark Beşiktaş projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Nidapark Seyrantepe

Nidapark Seyrantepe güncel fiyat listesi!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 02.04.2015
Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından Şişli Seyrantepe'de hayata geçirilen Nidapark Seyrantepe'de fiyatlar 678 bin liradan başlangıç gösteriyor.
Gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden Tahincioğlu Gayrimenkul güvencesiyle İstanbul'un gelişen bölgelerin başında gelen Şişli'de 76 milyon liralık yatırımla 9 bin 315 metrekare arsa üzerine kurulan projede 1+1'den 5+1'e kadar farklı daire seçeneklerini bulmak mümkün.

Nidapark Seyrantepe güncel fiyatları;

Projede yer alan dairelerin alanları 79 metrekare ile 349 metrekare arasında değişirken 1+1 daireler 678 bin lira ile 811 bin lira, 2+1 daireler 956 bin lira ile 1 milyon 160 bin lira, 3+1 daireler 1 milyon 447 bin lira ile 1 milyon 946 bin lira arasında, 5+1'ler ise 3 milyon 138 bin liradan alıcıların karşısına çıkıyor. 

27 katlı iki bloktan meydana gelen projeden daire alacaklar, yüzde 25 peşin geri kalan tutarı 120 aya kadar anlaşmalı bankalardan konut kredisi kullanarak ödeyebilir ya da ayrıntılı bilgiyi satış ofisinden öğrenebilirsiniz.

Aralık 2016'da teslim

2016 yılının Aralık ayında teslim edilmesi planlanan Nidapark Seyrantepe'nin sosyal kullanım alanları arasında; açık ve kapalı yüzme havuzu, aktivite alanları, fitness center, sauna, squash ve futbol oynanabilecek çok amaçlı spor alanları bulunuyor.

Nidapark Seyrantepe nerede?

Seyrantepe, İstanbul'un Avrupa yakasında Türk Telekom Arena, Maslak ve Levent'e yakın gelişmekte olan bir bölge olarak karşımıza çıkıyor.

İstanbul'un iki çevre yolu da Nidapark Seyrantepe'ye çok yakın konumda bulunuyor. Böylelikle Boğaziçi, Fatih Sultan Mehmet ve inşaatı süren üçüncü köprünün yanı sıra Sabiha Gökçen ve Atatürk Havalimanı'na da rahatlıkla ulaşım sağlanabiliniyor.

Nidapark Seyrantepe İletişim Bilgileri:

Adres: Huzur Mah. İmam Çeşme Cad No:6 34418 Seyrantepe SARIYER /  İstanbul 
Telefon: 444 4 846
Web: info@tahincioglu.com

Ayşe Özlem Kuruca/Emlaktasondakika.com

 

Nidapark Seyrantepe Nidapark Seyrantepe fiyat Nidapark Seyrantepe genel Nidapark Seyrantepe genel bilgi