Nidapark Kayaşehir

Nidapark Kayaşehir'de yüzde 5 peşinatla daire!

Konut Projeleri 21.10.2016 17:17

Emlak Konut GYO güvencesinde Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından inşa edilen Nidapark Kayaşehir, yeni bir yaşam merkezi olarak hayata geçiyor.

Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından Emlak Konut GYO Kayabaşı 5. Etap arsası üzerine kurulan Nidapark Kayaşehir, Yakut, Zümrüt ve Elmas isimli 3 konut etabı ile 1 ticari etaptan meydana geliyor. Tahincioğlu'nun Nidapark markalı konut projelerinin son halkası olan Nidapark Kayaşehir'in tasarımı Tago Mimarlık imzasını taşıyor.

Hızla büyüyen İstanbul'un uydu kentlerinden olan Kayaşehir, yeni projelerle gelişmeye devam ediyor. Nidapark Kayaşehir de bu gelişmeye katkı sağlayan projelerin yanındaki yerini aldı. 843 dairenin yer aldığı projede, 28 adet cadde dükkanı hizmet verecek. Bir ofis bloğunun bulunduğu Nidapark Kayaşehir'de alışveriş merkezi Tahincioğlu'nun AVM markası Palladium olacak.

Nidapark Kayaşehir'in Yakut etabı 7 blokta 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 470 daireden oluşuyor. Zümrüt etabı 3 blokta 2+1 ve 3+1 tipinde 319 daire, Elmas etabı ise az katlı 3 blokta 4+1 ve 5+1 şeklinde 54 daireden meydana geliyor. Konut fiyatları 447 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 

nidapark kayaşehir

77 bin 327 metrekare arsa üzerine kurulan projede; bay ve bayan kapalı yüzme havuzları, fitness salonları, saunalar, Türk hamamları, buhar odaları, masak odaları, kafeterya ve lounge, çocuk kulübü, bilardo salonu ve genç oyun odası, basketbol, voleybol, tenis sahaları, yürüyüş yolları, dinlenme alanları, pergolalı oturma ve dinlenme alanları, etkinlik alanı, misafir otoparkı ve çok amaçlı salon sıralanıyor. 

Nidapark Kayaşehir'de yüzde 5 peşinatla konut sahibi olabilirsiniz. Konut bedelinin yüzde 5'ini peşin ödediğiniz takdirde, 6. ayda yüzde 12,5'ini, 12. ayda ise yüzde 12,5 oranını ara ödeme şeklinde verebilirsiniz. Kalan yüzde 70'lik miktar için 60 aya kadar yüzde 0,42, 120 aya ise 0,70 oranında faiz uygulanıyor.