Nidapark Başakşehir / Tahincioğlu Gayrimenkul

Tahincioğlu Gayrimenkul firmasının Nidapark Başakşehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
nidapark başakşehir evlerinin havadan görünümü

Nidapark Başakşehir fiyatları 325 bin liradan başlıyor!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 03.08.2015
Tahincioğlu'nun Nidapark Başakşehir projesinde konutların fiyatları 1 milyon 689 bin liraya kadar ulaşabiliyor.
Tahincioğlu Gayrimenkul'ün yeni projesi Nidapark Başakşehir projesinde ayrıntılar belli oldu. İçerisinde 374 dairenin yer aldığı proje LEED kriterlerine uygun olarak yükseliyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinde konutların yer aldığı Nidapark Evleri'nde teslimlerin Ekim 2017'de gerçekleştirilmesi planlanıyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=nidapark+ba%c5%9fak%c5%9fehir'>nidapark başakşehir</a> örnek daire

3. Köprü bağlantı yoluna yakın konumuyla ön plana çıkan Nidapark Başakşehir Konutları'nda evler 88 metrekare ile 314 metrekare arasında değişen alanlardan meydana gelmekte. Dükkanlarda en büşün rakamın metrekare bazında 10 bin lira olarak belirlendiği Başakşehir Nidapark'ta evlerin fiyatları 325 bin lira ile 1 milyon 689 bin lira arasında farklılık gösteriyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=nidapark+ba%c5%9fak%c5%9fehir'>nidapark başakşehir</a> projesinin yüzme havuzu

Nidapark Başakşehir fiyat listesi

Rakamlara bakıldığın fiyatlar, Tahincioğlu kalitesi ve Başakşehir'in gelişmişliği düşünüldüğünde ulaşılabilir olarak gözüküyor. 2+1 evlerin 325 bin lira ile 619 bin lira arasında, 3+1 evlerin 661 bin lira ile 821 bin lira arasında ve 4+1 evler 858 bin lira ile 1 milyon 689 bin lira arasında değişiyor. Projede banka kredisi kullanmak mümkün.

başakşehir nidapark projesinin dış görünümü

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

 

nidapark başakşehir nidapark başakşehir fiyat listesi nidapark başakşehir daire fiyatları tahincioğlu başakşehir