NG Residence / NG Kütahya Seramik Grubu

NG Kütahya Seramik Grubu firmasının NG Residence projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
ng residence güneşli

NG Residence İstanbul görücüye çıktı!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 05.04.2016
500 milyon liralık yatırım büyüklüğüne sahip olan NG Residence projesinde lansman öncesi yüzde 30 satış gerçekleşti.
NG Kütahya Seramik'in İstanbul Güneşli'de Basın Ekspres Yolu üzerinde inşa etmekte olduğu NG Residence'ın lansmanı yapıldı. Tanıtım öncesinde yüzde 30'u atılan projede inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

2018 yılının sonbaharında teslim edilecek olan projede konut bloğuyla birlikte 28 katlı, 450 odalı otel bloğu olacak. Markası Marriott olacak olan otel bölümü yine NG tarafından işletilecek. 212 AVM'nin yanı başında yükselen projenin yüzde 30 ile yüzde 40 arasında prim yapması bekleniyor.

NG Kütahya Seramik'in en çok satan vazosundan ilham alınarak tasarlanan proje 132 bin metrekarelik kapalı inşaat alanına sahip. Metrekaresi 7 bin liradan başlayan NG Residence Güneşli'de 36 ay sıfır faiz veya yüzde 0,99 faizli konut kredisiyle ev sahibi olma fırsatı sunuluyor.

237 adet 1+1, 34 adet 2+1 ve 4 adet penthouse konuttan meydana gelmekte olan projede başlangıç fiyatı 500 bin lira olarak belirlendi. 500 milyon liralık yatırım büyüklüğüne sahip olan NG Residence projesiyle birlikte firma, yeni projeler için araştırmalarına devam ediyor. Aynı bölgede iki arsası bulunan NG Kütahya Seramik, Anadolu Yakası'nda da proje üretecek.

İçerisinde 3 bin 200 kişilik kongre merkezi bulunan NG Residence projesi Atatürk Havalimanı'na 7 kilometre, 3. Havalimanı'na ise 30 kilometrelik mesafede konumlanmakta. Proje, mevcut sosyal donatı alanlarıyla da öne çıkıyor.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

ng residence güneşli ng kütahya seramik konut projesi