next level çayyolu projesinin sosyal donatı alanları
Haberler / Konut Projeleri / Next Level Çayyolu'nda şimdi al, teslimde öde!

Next Level Çayyolu'nda şimdi al, teslimde öde!

Konut Projeleri 02.10.2017 17:26

Pasifik İnşaat'ın Ankara'daki Next Level Çayyolu projesinde yüzde 15 peşinat vererek ödemelere teslimde başlama fırsatı sunuluyor.

Pasifik'in Ankara'nın yatırım değeri en yüksek bölgesi Çayyolu'nda hayata geçirdiği Next Level Çayyolu, ‘şimdi al, teslimde öde' kampanyasıyla yeni sakinlerini bekliyor. Next Level Çayyolu'ndan ev sahibi olmak isteyenler, 31 Ekim'e kadar beğendikleri konut için sadece yüzde 15 peşinat ödeyerek, 2 bin 769 TL'den başlayan taksitlerle ‘şimdi al, teslimde öde' kampanyasından yararlanacak. 

Next Level Ankara'nın başarısı sonucunda gelen yoğun talep üzerine başlanan Çayyolu'nun tam merkezinde yer alan Next Level Çayyolu, 101 dönüm orman alanının yanı başında ve 191 dönümlük rekreasyon vadisinin ortasında yer alıyor. Villa, loft, teraslı, buçuk oda çözümlü ferah dairelerin yanı sıra penthouse seçenekleriyle doğayla iç içe yaşam konsepti sunan Next Level Çayyolu, toplam 429 konutta 3+1'den, 7,5+2'ye kadar 92 farklı daire tipiyle dikkat çekiyor. 

Next Level Çayyolu komşularınızla ve çocuklarınızla yeni lezzetleri birlikte keşfedebileceğiniz yemek okulu, standart ölçülere sahip kapalı basketbol sahası, açık kapalı yüzme havuzları ve 5 bin metrekarelik çim etkinlik alanıyla sakinlerinin yaşamlarına farklı renkler katmayı hedefliyor. 

Özel bahçeleri, geniş terasları, keyifli balkonları ile yeşille iç içe bir yaşam vaat eden Next Level Çayyolu, klasik tarzı sevenlere Viyana, modern, minimalist ve yenilikçi ögelerden hoşlananlara Milano, modern ile klasiğin harmanlanıp farklı yorumlanmasını sevenlere ise Chicago ile üç ayrı tarzda iç mimari seçeneği sunuyor.