New Nişantepe Çekmeköy / Mintek Yapı

Mintek Yapı firmasının New Nişantepe Çekmeköy projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
new nişantepe  bloklar

New Nişantepe Çekmeköy’de 313 bin TL'ye 2+1 daire

Konut Projeleri Emine Pile 24.06.2016
MİNTEK YAPI tarafından Çekmeköy'de hayata geçirilen New Nişantepe Çekmeköy'de satışlar başladı.
New Nişantepe Çekmeköy, İstanbul'un yükselen yıldız ilçelerinden biri olan Çekmeköy Nişantepe'nin keyfini, size MİNTEK YAPI'nın güveni ile yaşatacak. Nişantepe'nin en değerli arsalarından birinde, gözde lokasyonu ile şehre yakın ama şehrin gürültüsünden uzak, doğanın tüm renkleri ve oksijeni ile sizi karşılayacak olan Alemdağ ormanları New Nişantepe Çekmeköy'de en yakın komşunuz olacak…

"Az kat, geniş alan" konsepti ile hazırlanan ve bölgedeki en kaliteli ve en modern mimariye sahip olacak olan proje modern mimarisi ile dikkat çekiyor. Toplam 8.600 metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen projenin % 75'i yeşil alanlardan meydana geliyor. 5 katlı Blok şeklinde tasarlanan New Nişantepe Çekmeköy'de 153 daire yer alıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yanı sıra her tip daire için bahçe katlı daire seçenekleri ve dupleks daireler sahiplerini bekliyor.  

ZENGİN SOSYAL DONATILARDAN OLUŞUYOR 

Zengin sosyal imkanlar ile donatılmış New Nişantepe NEW CLUB'da hayatın sağlıklı yüzüyle tanışacaksınız… 
New Club'un üst katında, konforlu ve her türlü modern teknolojik imkanın sunulduğu, sofistike bir tarzda dizayn edilen yemek masası, mutfak ve relaxing oturma grubunun da yer aldığı New Club Lounge'da sizin gibi seçkin komşularınızla birlikte keyifli zamanlar geçirebilir, doğum günü partilerinin yanı sıra her türlü organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz… New Club'un alt katı ise sağlıklı yaşam için fitness ve saunaya ayrıldı. New Nişantepe Çekmeköy'de; Açık yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, süs havuzları ve yürüyüş alanı, barbekü alanı, meyve ağaçlarından oluşan doğal alanlar, kapalı otopark, kapalı devre kamera sisteminin yanı sıra 24 saat güvenlik mevcut.

313 BİN TL'YE 2+1 DAİRE

Bütün bu özellikleri ile New Nişantepe Çekmeköy, satış fiyatlarıyla da, 3 çeşit hazırlanan ödeme planları ile de fark sağlıyor. Projede 52-207 metre kare arasında değişen daireler de; Projenin satışının başladığı ilk günlerde, satışı tamamlanan 1+1 dairelerin yanı sıra; 2+1 daireler 313.000 TL., 3+1 daireler 458.000 TL. ve 4+1 daireler ise 624.000 TL.'den başlıyor. 

NEDEN ÇEKMEKÖY NİŞANTEPE? 

Anadolu Yakası'nın yeni bir gelişme askı olarak öne çıkan bir bölgede inşa edilen proje lokasyon olarak önemli bir noktada bulunuyor. Bir tarafta Şile Otobanı, bir tarafta Kuzey Marmara Otoyolu bağlantıları ve diğer tarafta da 3. Köprü güzergâhında olması sebebiyle ulaşım olarak çok iyi bir konumdadır. Ayrıca 3. Köprünün üzerinden geçecek olan raylı sistem de yine bu bölgeden geçecektir. Planlanan raylı sisteme göre 3. Havalimanı ile Sabiha Gökçen Havalimanı ve Marmaray entegre edilecektir. Bu bağlamda da bölge ulaşım akslarının tam merkezinde yer alarak İstanbul'un yeni bir gelişme aksı olacaktır.

New Nişantepe Çekmeköy