nest dragos kampanya

Nest Dragos'ta yeni kampanya!

Konut Projeleri 04.10.2018 11:07

Nest Dragos Projesinde 31 Ekim tarihine kadar sürecek olan kampanyada avantajlı fiyatlar ile ev sahibi olma imkanı sunuluyor.

04 Ekim 2018, İstanbul - Gayrimenkul sektöründe başarılı projelere imza atan BGS Nest Yaşam Ekim ayında müşterilerine cazip bir teklif sunuyor. İstanbul'un yeni yaşam merkezi Maltepe Dragos'ta hayata geçirilen Nest Dragos projesinden ev alanlar piyasada yükselen konut kredisi oranlarına rağmen 49.000 TL den başlayan peşinatlar ve 0,98 konut kredisi oranı ile ev sahibi olacaklar.

Dragos'un en güzel projelerinden birisi olan Nest Dragos'da yüksek kalite anlayışı ile ideal bir yaşam alanı ve mükemmel bir yatırım fırsatı sunduklarını dile getiren Nest Dragos Satış Müdürü Ebru HAS; “ Anadolu Yakası'nın önemli yaşam alanlarından biri olan Maltepe'de hayata geçirdiğimiz Nest Dragos projesinde oturum veya yatırım amacıyla ev sahibi olmak isteyen müşterilerimize 2+1 daireleri 390.000 TL den hemen tapu imkanı ile birlikte sunuyoruz” dedi. Bölgedeki en avantajlı fiyatları sunduklarını dile getiren HAS “fırsatların yoğun olduğu bu dönemde konut alıcısının en uygun şartlarda ev sahibi olabilmesi için detaylı araştırma yapması gerekiyor” dedi.
İnşaatı hızla ilerleyen ve 2019 yılı Haziran Ayında teslim edilecek olan Nest Dragos Projesi Sahile ve Bagˆdat Caddesi'ne kısa su¨rede ulas¸ım imkanı ve projeye yu¨ru¨me mesafesinde olan egˆlence ve alıs¸veris¸ merkezleri Maltepe Park AVM, Piazza AVM, I·kea ve Anatolium Marmara AVM çok yakın konumda yer alıyor. Anadolu yakasının merkezine konumlanan Nest Dragos, s¸ehrin en c¸ok kullanılan ana yolu olan E-5'e ve sahil yoluna yakınlıgˆıyla ulas¸ım kolaylıgˆı sunuyor. Ayrıca metro ve diğer toplu tas¸ıma arac¸larına olan yakınlıgˆıyla da alternatif ve hızlı ulas¸ım imka^nını da ayaklarınıza getiriyor.

Nest Dragos; sadece 181 seçkin ailenin oturacağı bir sitede şehir merkezinin kalabalık ve birbirine yabancılas¸mıs¸ yas¸amlarından farklı olarak, sıcak ve samimi bir ortamda, iyi koms¸uluk ilis¸kilerinin yas¸anacagˆı bir proje. Bisiklet ve yu¨ru¨yu¨s¸ yollarında birlikte spor yapabilecegˆiniz, c¸ocuklarınız parkta nes¸eyle oynarken yes¸il alanlarda dogˆayla kucaklas¸abilecegˆiniz bir yas¸am alanı sunuyor.