nest dragos projesi

Nest Dragos'ta 31 Aralık'a kadar 0 KDV avantajı!

Konut Projeleri 04.12.2018 16:14

Nest Dragos Projesinde 31 Aralık tarihine kadar sürecek olan kampanyada ‘’0 Kdv’’ avantajı ile ev sahibi olma imkanı sunuluyor.

Gayrimenkul sektöründe başarılı projelere imza atan BGS Nest Yaşam Aralık ayında müşterilerine cazip bir teklif sunuyor. İstanbul'un yeni yaşam merkezi Maltepe Dragos'ta hayata geçirilen Nest Dragos projesinden ev alanlar 31 Aralık tarihine kadar Kdv ödemeden daire sahibi olacak.

Dragos'un en güzel projelerinden birisi olan Nest Dragos'da yüksek kalite anlayışı ile ideal bir yaşam alanı ve mükemmel bir yatırım fırsatı sunduklarını dile getiren Nest Dragos Satış Müdürü Ebru HAS; “ Anadolu Yakası'nın önemli yaşam alanlarından biri olan Maltepe'de hayata geçirdiğimiz Nest Dragos projesinde oturum veya yatırım amacıyla ev sahibi olmak isteyen müşterilerimize 1+1 daireler 256.000 TL, 2+1 daireler 415.000 TL, 3+1 daireleri ise 855.000 TL'başlayan fiyatlarla hemen tapu imkanı ile birlikte sunuyoruz” dedi. Bölgedeki en avantajlı fiyatları sunduklarını dile getiren HAS “fırsatların yoğun olduğu bu dönemde konut alıcısının en uygun şartlarda ev sahibi olabilmesi için detaylı araştırma yapması gerekiyor” dedi.

İnşaatı hızla ilerleyen ve 2019 yılı Eylül Ayında teslim edilecek olan Nest Dragos Projesi Sahile ve Bagˆdat Caddesi'ne kısa su¨rede ulas¸ım imkanı ve projeye yu¨ru¨me mesafesinde olan egˆlence ve alıs¸veris¸ merkezleri Maltepe Park AVM, Piazza AVM, I·kea ve Anatolium Marmara AVM çok yakın konumda yer alıyor. Anadolu yakasının merkezine konumlanan Nest Dragos, s¸ehrin en c¸ok kullanılan ana yolu olan E-5'e ve sahil yoluna yakınlıgˆıyla ulas¸ım kolaylıgˆı sunuyor. Ayrıca metro ve diğer toplu tas¸ıma arac¸larına olan yakınlıgˆıyla da alternatif ve hızlı ulas¸ım imka^nını da ayaklarınıza getiriyor.

Nest Dragos; sadece 181 seçkin ailenin oturacağı birsitede şehir merkezinin kalabalık ve birbirine yabancılas¸mıs¸ yas¸amlarından farklı olarak, sıcak ve samimi bir ortamda, iyi koms¸uluk ilis¸kilerinin yas¸anacagˆı bir proje. Bisiklet ve yu¨ru¨yu¨s¸ yollarında birlikte spor yapabilecegˆiniz, c¸ocuklarınız parkta nes¸eyle oynarken yes¸il alanlarda dogˆayla kucaklas¸abilecegˆiniz bir yas¸am alanı sunuyor.