nefis çankaya evleri

Nefis Çankaya Evleri’nde yaşam başladı

Konut Projeleri 20.03.2018 13:27

Başkent’te “Doğanın içinde bir şehirli” sloganı ile yükselen Nefis Çankaya Evleri’nde yaşam başladı.

İmrahor Vadisi'nin tüm renklerini kapsayan manzarası ve tertemiz havası ile ayrıcalıklı yaşamın bütün özelliklerini barındıran Nefis Çankaya Evleri'ni hayata geçiren YP İnşaat'ın Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya, konutların önemli bölümünün sahipleriyle buluştuğunu ifade etti.

Osman Cem Çankaya, inşaat sektöründe oluşturdukları fark yaratan çizgiye ulaşmayı, sundukları ödeme planlarıyla kolaylaştırdıklarını dile getirerek, “Hemen tapu imkanına sahip Nefis Çankaya Evleri'nde banka kredisi kullanılmadan, şirkete 60 ay vade farksız ödeme olanağı sürüyor. Farklı tiplerde daire seçenekleri ile herkesin kendine uygun bir yaşam alanı bulabileceği Nefis Çankaya Evleri'nin oturuma hazır son daireleri için alıcılara acele etmelerini öneririm” dedi.

NEFİS ÇANKAYA EVLERİ

Nefis Çankaya Evleri'nde, hem yatay, hem dikey mimariye sahip 18 farklı daire tipi bir arada bulunuyor. Proje, 500 metrekare seyir terası ve vadi manzaralı kafenin yanı sıra, pilates ve yoga odalarından, fitness merkezine; basketbol ve tenis sahasından, sauna ve yüzme havuzuna kadar çok sayıda ayrıcalık sunuyor.