Nefis Çankaya Evleri / YP İnşaat A.Ş.

YP İnşaat A.Ş. firmasının Nefis Çankaya Evleri projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Nefis Çankaya Evleri

Nefis Çankaya Evleri, kent merkezine konforu taşıdı

Konut Projeleri Emine Pile 11.02.2016
YP İnşaat tarafından Ankara'da hayata geçirilen Nefis Çankaya Evleri,
Sundukları sosyal alanlar, ‘yaşam merkezi' kurgusu ve konfor garantisiyle, inşaat sektörünün son yıllardaki gözdesi proje konutlar oldu. Başkent Ankara'da da sayıları git gide artan proje konutlar için genelde kent merkezinin dışındaki yeni yerleşim yerleri tercih edilirken, şehirden ayrılmak istemeyenler Nefis Çankaya Evleri'yle kentin içinde doğayla baş başa konfora ulaşıyor.

Projeyi hayata geçiren YP İnşaat'ın Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya, Ankara'daki gelişimle büyüyen inşaat sektörünün kentte yeni yerleşim yerlerinin keşfedilmesini zorladığını belirtti.

Kaliteyi kent merkezine taşıdı 

Bu nedenle inşaat firmalarının yeni nesil projelerini genelde kentin biraz daha dışında kalan bölgelerde hayata geçirdiğini anımsatan Çankaya, şunları söyledi:
“Proje konutlar büyük ölçekli olmaları, sosyal donatı alanlarını da barındırması nedeniyle daha geniş alanlarda inşa ediliyor. İnşaat sektörü temsilcileri de bu projeler için kent merkezlerinin biraz daha dışında bulunan, yeni yeni gelişen bölgeleri tercih ediyor. Ancak herkes kent merkezinden uzaklaşmak istemiyor. Bu durumda da ne yazık ki konforlu yaşamdan taviz vermek zorunda kalınıyor.”

Osman Cem Çankaya, YP İnşaat olarak kaliteyi kent merkezlerinde yaşatmak için çalıştıklarını vurgulayarak, “Ankara'nın birkaç temiz hava noktasından biri konumundaki, Büyükşehir Belediyesi'nce planlanan en büyük rekreasyon alanı İmrahor Vadisi cepheli Nefis Çankaya Evleri ile kent merkezinde konforlu yaşam sunuyoruz. Şehrin hareketinden kopmak istemeyenleri, Başkent'in göbeğinde temiz havayla buluşturarak, konut sahiplerine ‘nefis' bir yaşamın kapılarını açıyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Nefis Çankaya Evleri