Nef Çekmeköy Ormantepe / Timur Gayrimenkul - Fiba Grubu

Timur Gayrimenkul - Fiba Grubu firmasının Nef Çekmeköy Ormantepe projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
nef çekmeköy

Nef Ormantepe’de lansmana özel fiyatlar!

Konut Projeleri Emine Pile 15.12.2017
Nef’in, Fiba Grubu arsalarında geliştirdiği ve üç projeden oluşan Nef Çekmeköy projesinde lansmana özel fiyatlar dikkat çekiyor.
Çekmeköy'deki ilk projesi Nef Çamlıtepe ile Ekim ayında 2 günde 497 adet daire satarak rekor kıran Nef, yeni projesinde de yoğun ilgi görüyor. 

Çekmeköy'deki ilk projesi Nef Çamlıtepe'nin ardından, ikinci projesi Nef Ormantepe'yi, yoğun talep üzerine planlanan tarihten bir yıl önce satışa sunan Nef, lansmana özel fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

Fiba Grubu arsalarında geliştirilen Nef Ormantepe'de 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak, bahçeli, teraslı ve balkonlu farklı tiplerde 409 konut yer alıyor. Anadolu Yakası'nın Göktürk'ü olarak lanse edilen proje biyolojik göletler ve Alemdağ Ormanı ile çevrili bulunuyor.

Proje sakinlerine rahat bir nefes alma imkanı sunacak olan Nef Ormantepe'de 1+1 dairelerin fiyatı 299 bin liradan başlıyor. Proje ayrıcalıklı fiyatları ile kişiye özel ödeme planları sunuyor.

Eğitim kurumlarına olan yakın bulunan Nef Ormantepe hem yatırım hem de oturum amaçlı olarak geniş bir hedef kitleye hitap ediyor. 

Nef Ormantepe nef çamlıtepe nef çekmeköy fiba timur gayrimenkul özyeğin nef çekmeköy ormantepe