Nef Flats Şişli 25 / Timur Gayrimenkul

Timur Gayrimenkul firmasının Nef Flats Şişli 25 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Nef Merter 14

Nef, kolay yatırım ile Merter’den ev aldıracak!

Konut Projeleri Emine Pile 04.01.2015
Timur Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Nef Merter 14’te “Nef Kolay Yatırım” yöntemi ile ev alınabiliyor.
İstanbul'un en gözde yatırım merkezlerinden Bakırköy, Bahçelievler ve Zeytinburnu üçgeninin tam ortasında yer alan Nef Merter 14'te Nef Kolay Yatırım ilk defa uygulanacak. Konut, ofis ve home ofis seçeneklerinin yer aldığı projede Foldhome üniteler mevcut bulunuyor. Bu üniteler sayesinde sinema salonu, oyun odası, misafir odası gibi aktivite odalarını ihtiyaç durumunda kiralamak mümkün olabiliyor. 

Arsa alanı 4 bin metrekare olan projede 1+0 ve 1+1 dairelerden oluşan toplam 369 konut yer alıyor. Metrobüse 4 dakika, metroya 5 dakika yürüme mesafesinde bulunan Merter 14, alışveriş merkezleri, spor ve kültürel tesisleri ve her gün genişleyen ulaşım ağı ile yatırım değerini her geçen gün artırıyor. 

Nef Kolay Yatırım ile peşinatınızı 24 ayda ödeyebiliyorsunuz. Dilerseniz yatırımınızı kendiniz kullanırsınız veya kiralarsınız. Dilerseniz de yatırımınız bugünden 12 yıl boyunca kiralanır. 12 yıl NEF tarafından kira garantisi sunulan projede kiracı bulma derdi son buluyor. 

Nef Merter 14 İletişim Bilgileri;

Web     : http://www.nef.com.tr/nefkolayyatirim
Telefon: 444 9 633

Nef Kolay Yatırım Timur Gayrimenkul Nef Merter 14 Merter'de daire fiyatları