Nef Çekmeköy
Haberler / Konut Projeleri / Nef Çekmeköy projesi basına tanıtıldı

Nef Çekmeköy projesi basına tanıtıldı

Konut Projeleri 27.11.2017 09:48

Nef’in Çekmeköy’de hayata geçireceği yeni projelerinin lansman toplantısı bugün gerçekleştirildi.

Nef Çekmeköy projesinin lansmanı Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, Fiba Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Özyeğin ve Fiba Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özyeğin'in katılımıyla düzenlendi.

Basın toplantısı Swissotel The Bosphorus Istanbul'da yapıldı. Lansman Emlaktasondakika.com'da canlı olarak aktarıldı.

Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, basın toplantısında proje ile ilgili bilgiler verdi. "Bu lansman da Çamlıtepe için yapılacaktı. Ama ikinci projeye kısmetmiş. Düşük emsalle proje yapmak o kadar keyifli ki. Bunun suçlusu biz olarak görülüyoruz ama mevcut emsal neyse onu yapıyoruz. Bu projenin bir özelliği de dünya normlarında gelişmiş ülkelerde en vizyoner şekilde arazi geliştirme nasıl yapılıyorsa bu arazi öyle geliştirilmiş. Bidaha böyle bir imkana sahip olur muyuz ben de bilmiyorum. Hem bu düşük yoğunlukta hem de bu kadar planlanmış bir işi yapmak çok keyifli ve aynı zamanda da onur verici" açıklamasında bulundu.

Projenin satış başarısı ile ilgili bilgiler veren Timur, "Biz de hiç beklemiyorduk. Bekliyorduk dersek matematikten yoksun bir söylem olur. Bugüne kadar 1 günde en hızlı sattığımız konut 108 konuttu. Nef'in ve marka değerinin katkısı vardır ama bence en önemli şey proje, bölge. Doğru işleri yapınca, doğru şeyler bir araya gelince sonuç kaçınılmaz oluyor. Bendeki satış başarısının özeti bu" dedi.

Program:
Tarih:
27 Kasım 2017
Saat: 09.30
Yer: Swissotel The Bosphorus Istanbul
        Fuji Balo Salonu