Nef Brentford London

Nef Brentford Londra için ön talep toplanıyor

Konut Projeleri 16.11.2018 10:35

Nef markasıyla dünyaya açılan Nef Global, Nef Brentford Londra için ön talep toplamaya başladı.

Batı Londra'da yer alan Nef Brentford Londra projesi şehir merkezi ve Heathrow Havalimanı'nın tam ortasında bulunuyor. Nef Brentford London; çevresindeki Kew Gradens, Syon, Boston Manor parklarına ve metro ile tren istasyonlarına olan yürüme mesafesiyle bulunduğu semte yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor. 

Toplam 73 daireden oluşan Nef Brentford London'da ağırlıklı olarak stüdyo, 1+1 ve az sayıda 2+1 yer alıyor. Stüdyo dairelerin başlangıç fiyatı 360 bin pound olarak açıklandı. Müşterilerin mortgage süreçlerini ise Nef Global yürütüyor. Projedeki dairelerin satış fiyatının yüzde 65'ine kadar mortgage kredisi kullanılabiliyor. Ayrıca, 3 yıla kadar kira garantisi sunuluyor. 22 yılda kendini amorti etmesi beklenen Nef Brentford London'da kira getirisinin yüzde 4'ün üzerinde olması öngörülüyor. Projede teslimler 2019 yılının Nisan ayında yapılacak. 

JLL'in "2018 UK Gayrimenkul Araştırma Raporu"na göre önümüzdeki 5 yılda satış fiyatı ve kira potansiyeli bakımından Londra'nın en hızlı büyüyen bölgesinin Batı Londra olacağı öngörülüyor.

Londra'da 999 yıllık tapu imkanı

İngiltere'de konut talebinin son yıllarda oldukça yüksek olduğuna, arzın ise sınırlı kaldığına dikkat çeken Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, “Çoğu firmalar 250 yıllık tapu verirken, biz 999 yıllık veriyoruz. Yüzde 20 oranında bir ön ödeme ve yüzde 60 oranında bir mortgage kullanımı ile özel bir ödeme planı sağlıyoruz. Üstelik ön ödeme dışındaki tüm tutar teslim sırasında ödenmekte. Bunun yanı sıra, hukuk danışmanlık hizmeti de daire fiyatına dahil. Satın alma sırasında tüm bürokratik süreçleri sizin adınıza Nef Global ekibi takip ediyor. Projemizin yabancı müşterilere Türkiye'yi anlatmak için çok iyi bir fırsat sunacağına inanıyoruz” dedi.