Nef Ataköy 22 / Timur Gayrimenkul

Timur Gayrimenkul firmasının Nef Ataköy 22 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Nef logo

Nef Bodrum'un detayları belli oldu!

Konut Projeleri Sinem Öztürk 18.02.2016
Timur Gayrimenkul, NEF markasını Bodrum'a taşıyor. Projenin detayları belli olmaya başladı.
NEF markasıyla İstanbul'da birçok proje hayata geçiren Timur Gayrimenkul, yeni projesi için tatilin merkezi Bodrum'u seçti. Nef Bodrum adıyla anılan projenin detayları belli olmaya başladı. Konut ve otelden oluşan Nef Bodrum, Yalıkavak'ta denize sıfır konumdaki 100 bin metrekare alan üzerine kurulacak. Projenin 100 milyon dolar yatırım bedeline sahip olması bekleniyor. 

Yaklaşık 500 konut ve otelden meydana gelen proje, yaklaşık 25 bin metrekare inşaat alanına sahip. Proje kapsamında özel plaj, yüzme havuzu, fitness center, çocuk oyun alanları, yeşil alanlar ve otopark bulunuyor. Hazırlık aşamasında olan Nef Bodrum projesinin bu yıl içerisinde başlaması planlanıyor.

Nef Bodrum'da yeni bir rekor gelir mi?

Nef, en son Nef Seyrantepe 39 projesindeki dairelerin satışını 2 saat gibi kısa bir sürede tamamlamıştı. Metrekarelerle değil, santimentrekarelerle çalışarak, ince düşünülmüş yaşam alanları tasarlayan Nef, her projesinde Foldhome, Foldoffice, Garantili Proje, Nef Kolay Yatırım ilkelerini uyguluyor. Nef Bodrum projesinin nasıl talep göreceği ve yeni bir satış rekoruna imza atıp, atmayacağı merak konusu. 

Nef Bodrum Nef yeni proje