Nef Yalıkavak / Timur Gayrimenkul

Timur Gayrimenkul firmasının Nef Yalıkavak projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Nef Bodrum

Nef Bodrum'da satışlar başladı, fiyatlar belli oldu

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 12.07.2016
Timur Gayrimenkul'un oluşturduğu Nef markası şimdide Bodrum'da Nef Bodrum projesiyle karşımıza çıkıyor.
Nef'in İstanbul dışındaki ilk yazlık projesi Nef Bodrum'da satışlar başladı. Bodrum'un Yalıkavak mevkiinde yer alan Nef Bodrum, 3 tarafı denizlerle çevrili olması sebebiyle oldukça dikkat çekiyor. 

460 metre uzunluğunda bir sahile sahip olan Nef Bodrum'un mimari tasarımı Kemer Country'nin de tasarımcısı Torti Gallas imzasını taşıyor. Her evin deniz manzarasıyla buluştuğu Nef Bodrum, dünyanın en muhteşem manzaralı sahil kasabaları arasında yer alacak şekilde tasarlandı.

Nef Bodrum projesinde dünyanın ne iyi resort otel zincirlerinden birinin Türkiye'deki ilk ve tek oteli hizmet verecek. 500 konutluk site içerisinde bir kasaba meydanı yer alacak bu meydanda fırın, manav, kasap, market gibi işletmeler bulunacak. 

88 metrekare ile 420 metrekare arasında değişen tamamı dubleks konutların fiyatları 300 bin Euro'dan başlangıç gösteriyor. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Nef+Bodrum'>Nef Bodrum</a>

Özel dalgakıran

Nef Bodrum'a özel dalgakıran sistemi oluşturulacak. Kış aylarına özel ev ve bahçe bakımı, plaj restoranları, teknelerin yanaşması için özel iskele, seyir, dinlenme terasları, Nef Bodrum'un kusursuz manzarasını fotoğraflara taşıyacak instagram point, yeşillikler arasında açık hava kütüphanesi ve no wi-fi alanı ile Nef Bodrum'un sesi: Spotify playlist'i konut sakinlerini bekliyor. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Nef+Bodrum'>Nef Bodrum</a>

Çocuklar unutulmadı

Nef Bodrum içerisinde çocuklara özel; kids club, gençlere özel sanat merkezi, çocuk denizi, genel, sessiz havuz, çocuk havuzu ve aquapark, su sporları merkezi ile yelken kulübü sıralanıyor. 

Fold Home ve Fold Service sistemlerinin uygulanacağı Nef Bodrum'da istediğiniz an evinize eklenecek, kullanmadığınızda da herhangi bir ücret ödemeyeceğiniz onlarca alan hizmet verecek.

Nef Bodrum