Nef Yalıkavak / Timur Gayrimenkul

Timur Gayrimenkul firmasının Nef Yalıkavak projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Nef Bodrum

Nef Bodrum 6 Temmuz'da satışa çıkıyor

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 04.07.2016
Şimdiye kadar pek çok projeye imza atan Nef Bodrum'da satışlar 6 Temmuz'da başlıyor.
"Bu bayramda eski yazlık hayatını özleyenleri Nef Bodrum'a bekliyoruz" diyen Timur Gayrimenkul, 6 Temmuz'da satışların başlayacağını duyurdu. 

İçerisinde dünyanın en iyi otellerinden birinin hizmet vereceği Nef Bodrum, Ege ruhuyla hayat buluyor. Bodrum Yalıkavak'da konumlandırılan proje, Torti Gallas Architects imzasıyla tasarlandı. 

nef bodrum

2018 Ağustos'ta tamamlanması hedeflenen Nef Bodrum, 500 konuttan meydana geliyor. Detayları henüz tam olarak açıklanmayan Nef Bodrum'un 3 tarafı denizle çevrili oluşu ve iki adet koyu bulunması dikkat çekiyor.

Nef Bodrum satış ofisi yol tarifi;

İnönü Caddesi üzerinde bulunan Gökçebel Migros'un hemen yanından Frank Azmağı Caddesi'ne girip hiç bir yere sapmadan ilerliyorsunuz. Palmalife Sitesi'ni geçiyorsunuz. İlerlerken Sporkent Sitesi'ni de geçiyorsunuz. Sporkent Sitesi'nden sonra Başkent Sitesi içindeki Başkent marketin solundaki yoldan aşağıya iniyorsunuz. 4 virajdan sonra sola giriyorsunuz. Beton yol bitince toprak yoldan 200 metre devam ettikten sonra sağa dönüp yolu bitirdiğinizde Nef Bodrum satış ofisine ulaşıyorsunuz.

Nef Bodrum timur gayrimenkul nef bodrum projesi Torti Gallas Architects