Nef Ataköy 22 / Timur Gayrimenkul

Timur Gayrimenkul firmasının Nef Ataköy 22 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
nef bahçelievler

Nef Bahçelievler, Eylül sonunda satışa çıkacak!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 24.05.2016
Nef ile birlikte Mes Turkuaz ve Ziylan ortaklığında inşa edilecek Nef Bahçelievler'de satış, Eylül sonunda başlayacak.
Merter'deki Real marketin bulunduğu Meydan AVM'nin yerine Nef Bahçelievler projesi geliyor. Eylül sonunda satışa çıkacak olan proje Mes Turkuaz, Ziylan ve Nef ortaklığında yükselecek. Arsada bulunan AVM için ise net bir karar verilmedi. Ziylan Grubu yetkililerinden aldığımız bilgilere göre projenin plan ve tasarım çalışmaları devam ediyor. Dev projede başta foldhome olmak üzere Nef buluşları kullanılacak.

Emlaktasondakika.com ekibi olarak projenin inşa edileceği arsayı Aralık 2015'te böyle görüntülemiştik...

Hemen önünde Kabataş'a kadar giden tramvay hattı bulunan proje Kale AVM, Marmara Forum AVM gibi merkezi noktalara çok yakın bir lokasyonda yükselecek. Araçla E5'e 2 dakika uzaklıkta bulunan projenin hemen yanında Doğa Koleji bulunmakta.

www.nefbahcelievler.com ve www.yasamburdabasliyor.com adreslerinden ön talep yapılabilen projede 1+1'den 4+1'e kadar uzanan konut seçenekleri yer alacak. Projenin yerli ve yabancı yatırımcılardan yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

 

Merter Real AVM Nef Bahçelievler Nef Bahçelievler fiyat Nef Bahçelievler nerede Nef Bahçelievler Real Meydan AVM Meydan AVM yıkım