Nazenin Konakları / Ergonomi İnşaat - Nanda Yapı - Pehlivanoğulları

Ergonomi İnşaat - Nanda Yapı - Pehlivanoğulları firmasının Nazenin Konakları projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Nazenin Konakları

Nazenin Konakları'nda satışlar başladı!

Konut Projeleri Sinem Öztürk 19.02.2016
Çengelköy'de yükselen Nazenin Konakları'nda daire satışları başladı.
Nanda Yapı, Pehlivanoğulları Ticaret ve Ergonomi İnşaat tarafından inşa edilen Nazenin Konakları projesi 9 blokta 76 daireden meydana geliyor. İstanbul'un en eski semtlerinden Çengelköy'de 12 bin metrekarelik arsa üzerine kurulan projede bloklar 5 katlı olarak tasarlandı. Proje, 39 bin 610 metrekare inşaat alanına sahip. Karakteristik bir mimari anlayışla yükselen Nazenin Konakları'nda dairelerin yanı sıra 14 mağaza da yer alıyor. 

Nazenin Konakları'nda 3+1'den, 4,5+1'e kadar normal kat daireler bulunuyor. 4+1 ve 5+1 şeklinde bahçe dubleksleri, 3+1'den 6+2'e kadar çatı dubleks seçenekleri de mevcut durumda. Ömerler Mimarlık imzası taşıyan Nazenin Konakları'nda kadın ve erkekler için ayrı olarak tasarlanmış kapalı yüzme havuzu ve fitness salonu yer alıyor. Sosyal donatıların arasında sauna, hamam, masaj odası, çocuk kulübü, oyun alanları, 24 saat güvenlik, kapalı otopark ve mağazalar bulunuyor. Projede teslimler 24 ay sonra yapılacak.

Nazenin Konakları