Naturalm Karamürsel Çiftlik Evleri’nde bahçeli daireler!
Haberler / Konut Projeleri / Naturalm Karamürsel Çiftlik Evleri’nde bahçeli daireler!

Naturalm Karamürsel Çiftlik Evleri’nde bahçeli daireler!

Konut Projeleri 05.10.2013 17:01

ALM İnşaat’ın 45 bin metrekare arsa üzerinde inşa ettiği Naturalm Çiftlik Evleri 45 villadan meydana geliyor

ALM İnşaat'ın 45 bin metrekare arsa üzerinde inşa ettiği Naturalm Çiftlik Evleri 45 villadan meydana geliyor. İçerisinde tüm sosyal seçeneklerin yer aldığı projede fiyatlar 210 bin liradan başlangıç gösteriyor.

A, B ve C tipi villaların yer aldığı Naturalm Çiftlik Evleri projesinde ilk etapta yaşam başladı. Projenin tamamı ise 2014 yılı yaz aylarında teslim edilecek. İçerisinde spor salonu, fitness center, mini futbol sahası, basketbol sahası, tenir kortu gibi birçok seçeneğin bulunduğu Naturalm Çiftlik Evleri'nde bahçe bakımı, ev temizliği gibi özel hizmetler de yer almakta.

Naturalm Çiftlik Evleri projesinde 800 metrekare bahçe içerisinde inşa edilen 204 metrekarelik 5+1 daireler 370 bin lira, 600 metrekare bahçe içerisinde inşa edilen 154 metrekarelik 4+1 daireler 280 bin lira ve 400 metrekare bahçe içerisinde inşa edilen 3+1 daireler 210 bin liradan satılıyor.

Kişiye özel ödeme seçenekleri ile birlikte banka kredisi kullanımına da uygun olan Naturalm Çiftlik Evleri Kocaeli Karamürsel bölgesinde yer alıyor. Projede satışların devam ettiği ilk etapta teslimler hemen gerçekleştiriliyor.

Naturalm Çiftlik Evleri projesinde meyve ağacı temini, kafeterya hizmetleri, rezervasyonlu toplantı organizasyonları, restoran, peyzaj gibi birçok sosyal seçenek yer alıyor.

Natural Çiftlik Evleri iletişim bilgileri

Web: http://naturalm.net/

Telefon: 0850 300 0 256

Uğurcan TOKAY/emlaktasondakika.com