Naturalm Çiftlik Evleri / ALM İnşaat

ALM İnşaat firmasının Naturalm Çiftlik Evleri projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Naturalm Çiftlik Evleri

Naturalm Çiftlik Evleri'nde fiyatlar güncellendi

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 08.11.2016
Fiyatları güncellenen Naturalm Çiftlik Evleri
ALM İnşaat imzasıyla Kocaeli - Karamürsel'in Karaahmetli Köyü'nde hayata geçirilen Naturalm Çiftlik Evleri'nde villa fiyatları güncellendi. 

45 villadan oluşan Naturalm Çiftlik Evleri, 45 bin metrekare arsa üzerine kuruluyor. A tipi 5+1 dubleks, B tipi 4+1 dubleks ve C tipi 3+1 dubleks konutlardan meydana gelen projede, her villanın veranda + balkonu bulunuyor. A tiplerinin 800 metrekare bahçesi, B tiplerinin 600 metrekare bahçesi, C tiplerinin ise 600 metrekare bahçesi bulunuyor.

naturalm çiftlik evleri

Naturalm Çiftlik Evleri güncel fiyatları

104 metrekare zemin, 100 metrekare üst katı bulunan A tipi villaların fiyatları 700 bin TL'den, 78 metrekare zemin, 75 metrekare üst katı bulunan B tipi villaların fiyatları 550 bin TL'den, 54 metrekare zemin, 50 metrekare üst katı bulunan C tipi villaların fiyatları ise 400 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Villaların hemen teslim edildiği ve yaşamın başladığı Naturalm Çiftlik Evleri'nde bahçe düzenlemesi, peyzaj, evcil ve kümes hayvanları için barınak kurulumu, veteriner hizmeti, ev ve bahçe için gerekebilecek bakım hizmetleri gibi olanaklar sunuluyor.  

Naturalm Çiftlik Evleri, İzmir Körfez Köprüsü'nün tamamlanmasıyla Anadolu Yakası'ndan sadece 1 saatlik mesafede yer alıyor. Proje, Bursa'ya 30 dakika, İzmir'e 3 saat, Ankara'ya ise 4 saatlik mesafede.

Naturalm Çiftlik Evleri Naturalm Çiftlik Evleri fiyatları