Naturalm Çiftlik Evleri / ALM İnşaat

ALM İnşaat firmasının Naturalm Çiftlik Evleri projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
naturalm çiftlik evleri

Naturalm Çiftlik Evleri’nde 400 bin liraya modern köy hayatı!

Konut Projeleri Emine Pile 18.11.2016
ALM İnşaat tarafından hayata geçirilen Naturalm Çiftlik Evleri, şehir içinde özlediğiniz köy hayatını yaşatacak.
Kocaeli Karamürsel'de 45 bin metrekarelik arsa üzerinde inşa edilen Naturalm Çiftlik Evleri 45 villadan oluşuyor. Geniş ve ferah daireleriyle ev alacakların ihtiyaçlarına cevap veren proje 3+1'den 5+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunuyor.

İstanbul'un yanı başında yer alan ve 3 farklı tipte inşa edilen Naturalm Çiftlik Evleri, doğayla iç içe bir yaşama davet edecek. Modern köy hayatını komşularına sunacak olan Naturalm Çiftlik Evleri, bahçeli bir ev hayali kuranların hayallerini gerçeğe dönüştürecek. Dört mevsim yaşamaya uygun projeden ev alanlar kendi bahçelerinde sebze-meyvelerini yetiştirme fırsatı bulacak. 

Körfez Geçiş Köprüsü'nün açılmasıyla değerine değer katan proje ev alanlara 7/24 güvenli ve ayrıcalıklı bir yaşam sunacak. Naturalm Çiftlik Evleri'nde C tipi daireler 400 bin liradan, B tipi daireler 550 bin liradan A tipi daireler ise 700 bin liradan alıcı bulacak. 

naturalm çiftlik evleri alm inşaat