Naturalm Çiftlik Evleri / ALM İnşaat

ALM İnşaat firmasının Naturalm Çiftlik Evleri projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Naturalm Çiftlik Evleri

Naturalm Çiftlik Evleri büyük ilgi görüyor

Konut Projeleri Emine Pile 16.06.2016
İki yakayı birleştiren İzmit Osmangazi Köprüsü İstanbulluların çiftlik evlerine ilgisini artırdı.
ALM İnşaat'ın İstanbul'a yakın mesafede Karamürsel'de doğal yaşam alanı olarak nitelendirdiği Naturalm Çiftlik Evleri konut alıcılarından büyük ilgi görüyor.

350 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcıların doğru adres olarak nitelendirdiği Naturalm Çiftlik Evleri, yatırım değeri yüksek avantajlı bir mülk olarak gelecek vadediyor.

YATIRIMCIYA HAYALLERİNİ YAŞAMA İMKANI SUNUYOR

İstanbul'daki yoğun iş temposuna mola vermek isteyenler için ideal bir yatırım ve oturum amaçlı proje geliştirdiklerini belirten ALM İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Zuhal Alım; “İzmit Osmangazi Köprüsü ile yatırımcının bölgeye ilgisi arttı. İstanbulluların bir saatte ulaşabilecekleri projemizde modern bir köy hayatı inşa ettik. İlk etabında 45 villanın yer aldığı çiftlik evlerinde son 10 villa kaldı. Projemizin ikinci etabı için çalışmalarımıza hız verdik. Biz diğer projeler gibi yazlık ev inşa etmiyoruz. En küçüğü 400 metrekareden başlayıp 800 metrekareye kadar bahçeli villalar yapıyoruz ve bu alanları özgür bırakıyoruz. Yatırımcılar bahçelerinde sebze meyve dikerek bu alanı bostan olarak kullanabilirler, ya da çiçek ve çimle donatabilirler. Amacımız köy hayatını seçkin komşularımıza sunmak” diye konuştu.

Merkezi lokasyona yakın bir konumda projelendirilen Naturalm Karamürsel Çiftlik Evleri Körfez Geçiş Köprüsü ve otoyol projesinin tamamlanmasıyla çiftlik evlerinden; İstanbul'a 1 saat, Bursa'ya 30 dakika, İzmir'e 3 saatte ulaşılabilecek.

 

Naturalm Çiftlik Evleri ALM İnşaat Naturalım Çiftlik Evleri fiyatı