Narova / Yapıtek

Yapıtek firmasının Narova projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Narova projesinin blokları

Narovalılar yeni yıla yeni evlerinde girdi

Konut Projeleri Emine Pile 16.01.2016
İzmir’in en ferah projesi 'Narova'nın ilk etabında yaşam başladı.
İzmir Bornova'da yapımı süren, kentin en ferah projesi Narova'da artık çocuk cıvıltıları var. 80 dönüm üzerinde, 9 etapta 1100 konut olarak planlanan projenin ilk etabında yaşam başladı. Narovalılar yeni yıla evlerinde girdi. Ege Üniversitesi, Işıkkent Eğitim Kampusü, İzmir Otogar ve Forum Bornova'ya oldukça yakın bir lokasyonda yer alan projenin 1. etabında toplam 114 konut yer alıyor. "Bir al, bin yaşa" sloganı ile dikkat çeken projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler yer alıyor. 1. etapta 2+1 dairelerin fiyatı 375 bin liradan başlıyor. 

NAROVA'NIN YENİ ETAPLARI YOLDA 

Kentin en dikkat çekici bölgesinde konumlanan Narova'nın 2. etap inşaatı hızla sürdüğü gibi, 3., 4. ve 5. etapları da proje aşamasında.

Narova 2. etabın en büyük özelliği, tüm Narova hizmet verecek alışveriş caddesini de içinde barındırması. Farklı bina yapılarıyla göze çarpan 2. etap da hedef kitle tarafından oldukça ilgi gördü. ,

2. ETAPTA 205 BİN LİRAYA 1+1 DAİRE

Uygun fiyatlarıyla dikkat çeken projede 1+1 daireler 37 bin liradan başlangıç gösterirken 2+1 daireler 285 bin liradan, 3+1 daireler ise 385 bin liradan satışa çıkıyor. 

Narova