Narova 2. Etap / Yapıtek

Yapıtek firmasının Narova 2. Etap projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Narova 2. etap

Narova 2. etapta 199 bin liraya daire!

Konut Projeleri Emine Pile 31.10.2015
Yapıtek tarafından hayata geçirilen Narova, İzmir’in en değerli merkezlerinden Bornova’da inşa ediliyor.
İzmir'in gerek lokasyonu gerek kendine özgü yapısı ile kazançlı bir yatırım yapmak isteyenlerin tercihi olan Narova'da 2. etap satışları başladı. 80 dönüm alan üzerinde, 9 etaptan oluşan Narova'nın 2. etabı, toplam 1100 konuttan meydana geliyor.  

EV BİR KEZ ALINIR, BİN KEZ KAZANÇLI ÇIKILIR

İzmir'in en güzel bölgelerinden olan Bornova'da kurulan Narova'da bir kez ev alan alan bin kez kazançlı çıkıyor. Hem kule hem teraslı bir apartman, hem villalar hem de çarşıyı barındıran 2. etapta çok alternatifli yaşam alanları sunuluyor. 

Ege Üniversitesi Kampüsü ve Hastanesi, Forum Bornova, Yaşar Üniversitesi, Işıkkent Eğitim Kampüsü, Bahçeşehir Koleji, İzmir Koleji gibi eğitim, sağlık ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile büyük artılar sunan proje, geleceğe güzel ve kazançlı bir yatırım yapmak isteyenlere avantajlar sağlıyor. 

Günlük hayatın tüm ihtiyaçlarını içinde bulabileceğiniz alanlarla, bir semt gibi kendi kendine yeten Narova projesi ile aradığınız her şeyi elinizin altında bulabileceksiniz. 

NAROVA 2. ETAPTA DAİRE FİYATLARI NE KADAR?

Narova 1. etap ile büyük beğeni toplayan projenin 2. etabının da yatırımcılar tarafından büyük ses getirmesi bekleniyor.

Projede 1+1 daireler 199 bin liradan başlarken en yüksek daire fiyatı ise 644 bin lira olarak dikkat çekiyor. 

Narova 2. etap