MyWay Fest / Gözde Grubu

Gözde Grubu firmasının MyWay Fest projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Günbatımında bloğunun yandan görünüşü

MyWay'in ilk projesi 'Fest' satışa çıktı

Konut Projeleri Sinem Öztürk 02.01.2016
Gözde Grubu'nun yeni inşaat markası MyWay, ilk projesi olan MyWay Fest'i satışa çıkardı.
İzmir'de sağlık ve inşaat sektöründeki yatırımlarıyla dikkat çeken Gözde Grubu, yapı sektörüne 3. markasını kazandırdı. Gözde Yapı İnşaat (GYİ) ve MyVia markalarıyla faaliyetlerini sürdüren Gözde Grubu'nun yeni markasının adı MyWay oldu. MyWay'in ilk projesi ise MyWay+Fest'>MyWay Fest adıyla satışa sunuldu. 

198 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışta

İzmir Bornova'da Myvia 414 projesinin hemen yanında yükselen MyWay+Fest'>MyWay Fest, tek blokta 135 konuttan meydana geliyor. Projede 1+0'lar net 28 metrekare, 1+1'ler net 42 metrekare ve 2+1'ler ise net 62 metrekare olarak tasarlandı. Projede lansman fiyatlarıyla satışlar başladı. MyWay+Fest'>MyWay Fest projesinde 1+0'lar 198 bin TL'den, 1+1'ler 251 bin TL'den, 2+1'ler ise 358 bin TL'den alıcı buluyor. Projeden ev almak isteyenler yüzde 25 peşinatla banka kredisi kullanabiliyor. 

Aidatlar 200 TL olacak

18 ay sonra teslim edilecek olan projede aidatlar da belirlendi. MyWay+Fest'>MyWay Fest'te tüm daire tipleri 200 TL aidat ödeyecek. Yatırımcılara hitap eden projede 1+1 dairelerin 1.200 TL'den, eşyalı olarak ise 1.400 ila 1.500 TL'den kiracı bulması bekleniyor. Sosyal alanlar bakımından oldukça zengin olan projede dairelerde akıllı ev sistemine yer veriliyor. MyWay+Fest'>MyWay Fest'te daire sahiplerinin isteğine göre; ütü servisi, daire için günlük temizlik hizmeti, resepsiyon hizmeti ve sağlık hizmetleri sunuluyor.

MyWay Fest MyWay Gözde Grubu Gözde Yapı İnşaat