Greenox Residence / Aycan&Feres Ortaklığı

Aycan&Feres Ortaklığı firmasının Greenox Residence projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Feres Gayrimenkul

Murat Yağan: Seneye Cityscape'te 1. olmak istiyoruz

Konut Projeleri Kerim Çırak 07.09.2016
Feres Gayrimenkul Yönetim Kurulu Eş Başkanları, Murat Yağan ve Salih Çıkman emlaktasondakika.com’a Cityscape Fuarı ile ilgili görüşlerini anlattı.
Feres Gayrimenkul Yönetim Kurulu Eş Başkanları Murat Yağan ve Salih Çıkman, Dubai Cityscape 2016 Fuarı'nda ekimizin sorularını yanıtladı.

Yağan, “Bölgemizde tek fuara katılan biziz ve bizim projemizde farklı bir proje olduğu için baya dikkat çekiyor. İnsanlar baya bakıyor ilgileniyor, biz bu sene sadece başlangıç olsun diye geldik. Seneye burada 1. olmak istiyoruz. Büyük firmaların içinde olarak Türkiye'yi temsil etmek istiyoruz.” İfadelerini kullandı.

Yeni projelerini gizli tuttuklarını ve Türkiye'yi şaşırtacaklarını belirten Yağan, “Çeliktepe'de 4. Levent'te çok ciddi projeye hazırlık yapıyoruz. Bu sene gelip bir görelim dedik, zaten bu yıl bir iddiamız yoktu. İnşallah seneye çok müthiş çıkacağız, biz de gururluyuz burada olduğumuz için.” dedi. 

Dünyaya ismimizi duyuracağız!

Konuşmalarına devam eden Yağan, “Dünyanın ilgisi burada, sizler de görüyorsunuz çok güzel projeler var. Bizim standımız da çok büyük ilgi görüyor. Ama seneye çok güzel geleceğiz, biz kendimizi seneye saklıyoruz. Emlakta dünyayla yarışıyoruz, birbirinden güzel projeler var. Ama daha çok çalışmamız gerekiyor. Şuanda en iyisiyiz diyemiyoruz ama bizler de iyiyiz. Levent bölgesinde yapacağımız projeyle dünyaya ismimizi duyuracağız.” diye konuştu. 

Feres Gayrimenkul Yönetim Kurulu Eş Başkanı Salih Çıkman, “Projeyle ilgili şuan çalışmalar devam ediyor ve 2017 Eylül teslim programını yapacağız. Başka projelerin de çalışmaları devam ediyor. 2. projemiz yine Çeliktepe bölgesi içerisinde güzel bir lokasyonda olacak. Yaklaşık 450 dairelik proje, etap etap satışlar içerisine gireceğiz. O projenin de 2017'nin ilk çeyreğinde lansmanını yapmayı düşünüyoruz.” dedi.

Temel atarken yüzde 70 satış yaptık

Greenox 4. Levent projesinden de bahseden Çıkman, “Proje bizim ilk projemiz Feres Gayrimenkul olarak. Bu proje Dubai'de de dikkat çekti. Böyle fuarlara katılmak Türkiye ve bizim açımızdan çok önemli. Bu projenin Türkiye'de daha temeli atarken, yüzde 70'lik satışını gerçekleştirdik. Burada da ciddi bir Arap yatırımcısı destekleyecek gibi. Yakın zamanda projede satışları tamamlayacağız gibi görünüyor.” İfadelerine yer verdi.

Türkiye adına Türk firmaların olmasının önemli olduğunu belirten Çıkman, “Durumumuz dış basın olarak iyi yansıtılmadı. Olan olaylar güven sorununu oluşturuyordu. Bizim gibi Türk firmaların burada kendilerini göstermeleri, projelerle devam ettiğimizi göstermek, Türkiye açısından önemliydi. Biz de bu görevi yaptığımız için çok mutluyuz.” ifadelerini kullandı. 

Feres Gayrimenkul Murat Yağan Salih Çıkman Greenox 4. Levent Dubai Cityscape 2016