Mahall Bomonti İzmir / Türkerler Holding

Türkerler Holding firmasının Mahall Bomonti İzmir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
mahall-bomonti-izmir-murat-boz

Murat Boz’lu Mahall Bomonti İzmir’in daire fiyatları!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 26.12.2016
Türkerler'in İzmir'deki Mahall Bomonti projesinde fiyatlar 320 bin TL'den başlıyor. Reklamında Murat Boz'un oynadığı proje Eylül 2019'da bitecek.
Reklamında Murat Boz'un oynadığı Mahall Bomonti İzmir projesinde fiyat listesi 320 bin lira ile 1 milyon 200 bin lira arasında değişiyor. Ortalama metrekare fiyatının 2 bin dolar olarak belirlendiği Mahall Bomonti İzmir projesinde teslim tarihi 30 Eylül 2019 olarak belirlendi.

Mahall Bomonti İzmir'in Murat Boz'lu reklam filmi...

45 bin metrekare arsa üzerinde Türkerler Holding tarafından hayata geçirilen projenin yükseldiği alanda 3 yeni ve 9 tarihi olmak üzere 12 blok yer almakta. 182 bin metrekarelik satılabilir alana sahip olan İzmir Mahall Bomonti projesinin yatırım miktarı ise 350 milyon dolar olarak açıklandı.

Murat Boz'un katıldığı Mahall Bomonti İzmir basın toplantısı...

1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin yer almakta olduğu Mahall Bomonti İzmir projesi, bölgedeki metro istasyonuna 400 metrelik uzaklıkta yükseliyor. Ayrıca proje Urla'ya 20 dakika, Çeşme'ye 35 dakika, Manisa'ya 25 dakika, Aydın'a 40 dakika uzaklıkta hayata geçiriliyor.

mahall bomonti izmir mahall bomonti izmir murat boz mahall bomonti izmir fiyatları mahall bomonti izmir teslimleri