Muhteşem Yeni Yıl Konutları / Ceylan İnşaat

Ceylan İnşaat firmasının Muhteşem Yeni Yıl Konutları projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Muhteşem Yeni yıl Konutları blokları

Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları’nın adı değişti!

Konut Projeleri Emine Pile 20.01.2016
Ceylan İnşaat, İstanbul’un en değerli lokasyonlarından Göztepe’de hayata geçirilen Muhteşem Yeni Yüzyıl projesinde isim değişikliğine gitti.
Gayrimenkul sektörünün deneyimli firmalarından Ceylan İnşaat, en yeni projesini Göztepe'nin İstanbul'a en hakim noktasında hayata geçiriyor. 

YENİ YÜZYIL DEĞİL, YENİ YIL

İhtişamına uygun olarak ‘Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları' adı verilen 192 konutluk projenin adında değişikliğe gidilerek ‘Muhteşem Yeni Yıl Konutları' olması yönünde karar alındı. Star TV'deki Muhteşem Yüzyıl dizisini çağrıştırdığı gerekçesi ile dizinin yapımcısı TİMS Production, firmaya telif hakkı konusunda sözlü ve yazılı uyarıda bulunarak bu konuya dikkat çekti. Ceylan İnşaat, yapımcı şirket ile karşı karşıya gelmeme adına ise projenin isminde küçük bir değişiklik yaparak ‘Yüzyıl' kelimesini atma kararı aldı. Adı ile dikkat çeken ve ilk çıktığında büyük ses getiren proje Muhteşem Yeni Yıl Konutları olarak anılmaya başlandı. 

Göztepe'de hayata geçirilen tek boklu 24 kattan oluşan Muhteşem Yeni Yıl Konutları

İnşaat çalışmaları tüm hızıyla devam eden ve 24 katlı tek bloktan oluşan proje 1+1'den 3+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunuyor. Dairelerin 14. kattan sonra deniz manzarası sunduğu projede ayrıca seyir terası, kış bahçesi, açık ve çocuk yüzme havuzları, sauna, Fin hamamı, buhar odası, çocuk parkı, spor merkezi, alışveriş merkezi, kafe ve restoranlar bulunuyor. Fiyatlar ise 534 bin liradan başlangıç gösteriyor. 

Emlaktasondakika.com/Emine Pile

 

 

Muhteşem Yeni Yıl Konutları