Muhteşem Yeni Yıl Konutları / Ceylan İnşaat

Ceylan İnşaat firmasının Muhteşem Yeni Yıl Konutları projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları

'Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları’ devri başlıyor!

Konut Projeleri Emine Pile 27.04.2015
‘Önce İnsan’ prensibiyle çalışarak üstün hizmet anlayışı sunan Ceylan İnşaat, Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları ile ailelere konforlu bir yaşam sunacak.
Ceylan İnşaat, Fikirtepe Kentsel Dönüşümü kapsamındaki en yeni projesi olan Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları ile 192 konut inşa edecek. 

İstanbul Göztepe'de daire ve ofis olarak hayata geçirilen Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları butik bir yaşam projesi olarak tasarlandı. 5 bin 760 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen proje 1+1'den 3+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunuyor. Daire büyüklüklerinin 91 metrekare ile 204 metrekare arasında değişiklik gösterdiği Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları'nın teslimlerinin ise Mayıs 2017'de yapılması planlanıyor.

Sosyal donatıları hayatınıza renk katacak!

Bağdat Caddesi ve Fenerbahçe Stadı'na 500 metre, Kalamış Marina ve Moda'ya 750 metre uzaklıkta yer alan proje 36 katlı tek blokta inşa ediliyor. 

Sosyal alanlarıyla dikkat çeken proje teras, kış bahçesi, açık ve çocuk yüzme havuzları, sauna, fin hamamı, buhar odası, çocuk parkı, spor merkezi, alışveriş merkezi, kafe ve restoranları ile yaşamınıza renk getiriyor. 

Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları