Muhteşem Yeni Yıl Konutları / Ceylan İnşaat

Ceylan İnşaat firmasının Muhteşem Yeni Yıl Konutları projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları

Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları büyük ilgi gördü

Konut Projeleri Emine Pile 19.10.2015
Anadolu Yakası’nın en gözde yerlerinden Göztepe’de inşa edilen Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları bölgeye yeni bir soluk getiriyor.
Ceylan İnşaat tarafından Anadolu Yakası'nın en gözde yerlerinden Göztepe'de yükselen Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları bölgeye yeni bir soluk getiriyor. 534 bin TL'den başlayan konut fiyatlarıyla lansmanda beklenenden çok daha büyük bir talep alan Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları'nda her ihtiyaca uygun seçenek bulunuyor. Şehir hayatının tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan butik proje, Adalar ve Fenerbahçe Marina manzarasıyla dikkat çekiyor. 

Muhteşem Yeni Yüzyıl projesinin terası

Göztepe'de Kalamış Marina'ya karşı daire sahibi olun!

Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları, 91 metrekareden 204 metrekareya kadar farklı daire seçenekleriyle hem çekirdek ailelerin hem de geniş ailelerin ihtiyaçlarını karşılayacak. 1+1, 2+1 ve 3+1 192 dairenin yer aldığı projede, 534 bin TL'den başlayan fiyatlarla her ihtiyaca uygun daireler bulunuyor.

Size özel ödeme planı

Türk hamamından meyve bahçelerine, özel güvenlikten spor tesislerine kadar her türlü konforun sunulduğu Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları, sağladığı ödeme kolaylıklarıyla da dikkat çekiyor. Standart ödeme sistemlerini rafa kaldıran Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları'nda peşinatınız ve taksitleriniz dahil tüm ödemeleriniz size özel olarak planlanabiliyor. Peşinatını kendinizin belirlediği 10 farklı ödeme seçeneği sunan projede, önünüzü görebileceğiniz net bir ödeme planı sunuluyor.

Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları Ceylan İnşaat