Mostar Life Grand Houses / Çolakoğlu Group - Bordo Yapı - İntes Yapı

Çolakoğlu Group - Bordo Yapı - İntes Yapı firmasının Mostar Life Grand Houses projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Mostar Life Grand Houses

Mostar Life Grand Houses’ın detayları açıklanıyor

Konut Projeleri Emine Pile 04.12.2015
Çolakoğlu Group, Bordo Yapı ve İntes Yapı ortaklığı ile hayata geçirilen Mostar Life Grand Houses projesinin basın toplantısı ertelendi

*Bu etkinlik ileri bir tarihe ertelenmiştir. Detaylar daha sonra bildirilecektir.


Gayrimenkul sektörünün köklü kuruluşlarından Çolakoğlu Group, Bordo Yapı ve İntes Yapı ortaklığı, Başakşehir'de 435 milyon TL'lik yatırımla Mostar Life Grand Houses projesine imza atıyor.

Proje, Başakşehir bölgesinde 46 bin metrekare alan üzerinde 12 blok olarak yükselecek. Mimarisinde Osmanlı esintileri taşıyan Mostar Life Grand House, aileler düşünülerek tasarlandı. Büyüklükleri 190 metrekareden başlayıp 304 metrekare gibi geniş bir yaşam alanı sunan Mostar Life Grand House'un 15 Aralık Salı saat 09.30'da gerçekleşecek lansmanı ertelendi.  

Çolakoğlu Group Yönetim Kurulu Başkanı Akif Çolak, İntes Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Furkan Tuğra Bordo Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Şahin'in ev sahipliği yapacağı basın toplantısı CVK Park Bosphorus Otel'de yapılacak. 

Mostar Life Grand Houses