Mon Reve Eyüp / Mes Şirketler Grubu - Birlik İnşaat

Mes Şirketler Grubu - Birlik İnşaat firmasının Mon Reve Eyüp projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Mon Reve Eyüp

Mon Reve Eyüp modern pazarlama tekniği ile buluştu

Konut Projeleri Hüseyin Belibağlı 02.03.2015
İstanbul’un merkezi Bayrampaşa’da yükselen Mon Reve Eyüp, modern pazarlama teknikleri ile ilk günde projenin yarısını sahipleri ile buluşturdu.
bubenimruyam.com” web sitesi üzerinden 450'nin üzerinde ön talep alan Mon Reve Eyüp projesi, lansman öncesi fiyat avantajlarından faydalanmak isteyenler için 28 Şubat'ta tanıtıldı. Yoğun bir ilgi ile karşılaşan projedeki konutların yarısı yeni sahipleri ile buluştu. Yoğun bir ilgi ile karşılaştıklarını belirten Mes Grup Yönetim Kurulu Üyesi Erhan Ünal, projeyi doğru kurgulayınca satışın hiçc bir zaman sorun olmayacağını söyledi. 

Mes Grup ve Birlik İnşaat işbirliği ile Bayrampaşa'ya seçkin bir proje kazandırmak istediklerini belirten Ünal, doğru projenin her zaman kendi kitlesini bulacağını kaydetti. Bölgede 40 yıllık bir geçmişlerinin olduğunu belirten Ünal, “İnşaat yapımında engin bir tecrübeye sahibiz. Burada geliştirdiğimiz markalı projeyi konut ve cadde ve mağazacığı üzerine kurguladık. Aile hayatına önem veren, bu günün imkanlarını kullanan, evinde huzur bulmak isteyen insanlar için güvenli bir proje geliştirdik. Doğru proje doğru lokasyon, doğru fiyattan hareket ettiğinde başarı kaçınılmaz oluyor” diye konuştu. 

Modern teknikler sattırıyor

Pazarlama konusunda danışmanlık aldıklarını ve konut sayılarının üç katından fazla talep geldiğini söyleyen Ünal, “İnsanların sokak sokak proje arayacak zamanları yok. Artık ne istediklerini internet ortamında arıyorlar. Bizde bu yöntemi tercih ettik. Sonuçtan memnunuz” dedi.

Metro kapınıza geliyor

Her daire için iki araçlık yer tahsis edilen kapalı otoparkı olan Mon Reve Eyüp, konumuyla da önemli avantajlara sahip. Proje;  Haliç'e yürüme mesafesinde. İstanbul'un diğer semtlerine ulaşım için tramvay, metro ve metrobüs gibi toplu taşıma araçlarının da yanı başında. Atatürk Hava Alanına ve Anadolu Yakasında Kadıköy'e metroyla gitmek, otobana ve E-5'e olan direkt bağlantıyla, İstanbul'un birçok noktasına seyahat etmek mümkün.

Mon Reve Eyüp İletişim Bilgileri;

Web: http://www.bubenimruyam.com/
Telefon: 0212 501 76 76 -77

Tanıtım filmi için tıklayın

İstanbul’un merkezi Bayrampaşa Mon Reve Eyüp Birlik İnşaat Mes Grup bubenimruyam.com Erhan Ünal