Moment İstanbul

Moment İstanbul’un avantajlı ödeme seçenekleri!

Konut Projeleri 23.04.2015 21:16

AC Yapı’nın Kartal’da hayata geçirdiği Moment İstanbul, herkes ev sahibi olsun diye avantajlı ödeme seçenekleri sunuyor.

Anadolu Yakası'nın modern yüzü Kartal'ın en prestijli yerinde eşsiz ADALAR ve İSTANBUL  manzarasına hakim bir noktada konumlandırılan Moment İstanbul 44 katlı iki kulede toplam 731 konut ve 12 ticari alandan oluşuyor.

E-5 Otoyolu üzerinde metro durağının yanı başında yükselen proje, konumu ve donatıları itibariyle yatırımcıların talebini çekiyor.

AVANTAJLI ÖDEME SEÇENEKLERİ

Bölgeye ve projenin donatılarına karşın ekonomik oranlarda tutulan fiyatlar 275.000 TL'den başlıyor. Alternatif ödeme planlarının da sunulduğu projede peşin ve kredili alımlarda uygulanan %8 indirim ile birlikte 120 aya kadar % 0,85 faiz oranıyla daire bedelinin %75 ine kadar kredi kullanılabiliyor. Ayrıca peşinatsız ve faizsiz liste fiyatları üzerinden 36 aya kadar vadelendirme yapılıyor.


 "0" faiz,''0'' peşinat,36 ay vade!

 %1 KDV avantajlı

 275.000 TL'den başlayan fiyatlar

 Banka kredili ve peşin satışlarda %8 indirim

 Müşteriye özel ödeme Planı

100 MİLYON DOLARLIK YATIRIM

Moment İstanbul, Anadolu Yakası'nda gayrimenkul yatırımlarının merkezi haline gelen Kartal'da 100 milyon dolarlık yatırımla yükseliyor. İstanbul'un en hızlı gelişen bölgeleri arasında yer alan Kartal'ın   E-5 bandında, Adalar manzarasına hakim bir noktada konumlandırılan Moment İstanbul, estetik mimarisiyle ve donatılarıyla bölgenin yenilenen siluetine büyük katkı sağlıyor.

CADDE MAĞAZALARI ÇEKİM MERKEZİ OLACAK!

Kartal'ın en merkezi noktasında, 44 katlı iki kuleden oluşacak projede, konut ve Home – Office'lerin yanı sıra 12 adet de cadde üzeri mağaza yer alacak. Tamamlandığında bölgenin çekim merkezi haline gelecek projede 2 bin 200 kişi yaşayacak. 10 bin 157 metrekare arsa üzerinde geliştirilen Moment İstanbul'un mimarisinde ‘3D Atölye Mimarlık' imzası bulunuyor.

ADALAR MANZARALI FERAH DAİRELER

AC Yapı, yeni projesinde geniş ve ferah bir tasarıma sahip 1+1'den 5+1'e kadar uzanan çeşitte daire tipleri sunuyor. Kartal'ın merkezinde, Adalar'a nazır bir konumda yükselen projenin geniş ve ferah daireleri bir çok ayrıcalıkları yatırımcılarına sunuyor. Dairelerin büyüklükleri ise 74,69 metrekare ile 314,23 metrekare arasında değişiyor.

RENGÂRENK BİR YAŞAM MERKEZİ

Moment İstanbul projesi kapsamında; yüzme havuzlarından çocuk oyun alanlarına, 7/24 güvenlikten otoparka kadar pek çok donatıya da yer veriliyor. Projede; spa merkezi, sauna ,hamam , kapalı otopark, fitness merkezi, dinlenme alanları, yüzme havuzu ve toplantı salonları gibi birçok spor ve sosyal donatı alanları da bulunuyor.

HER NOKTAYA ULAŞIM KOLAYLIĞI

E-5'in ve Kartal Metrosunun yanı başında bulunan proje, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 dk, Adalet Sarayı'na 2 dk. ve Kartal Sahiline 5 dk. uzaklıkta yer alıyor. Heybeli Ada, Kınalı Ada ve Sedef Adası'na hakim manzarasıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Moment İstanbul'da teslimler 2017 Mart ayında gerçekleştirilecek.