moment kartal bloklarının üzerinde garantili yatırım yazıyor

Moment İstanbul’dan yüzde 25 prim garantisi

Konut Projeleri 13.11.2015 11:53

AC Yapı’nın Kartal’da geliştirdiği Moment İstanbul projesi yüzde 25 prim vaad diyor.

Kartal'da inşa edilen Moment İstanbul projesi 30 Kasım'a kadar peşin alımlarda geçerli yüzde 25 prim getirisi fırsatı sunuyor. Müşteriye özel ödeme planı ve peşinatsız 24 ay vade seçeneği ile de öne çıkan proje İstanbul'un getiri potansiyeli yüksek bölgeleriden Kartal'da inşa ediliyor.

‘2017 YILININ İLK ÇEYREĞİNDE TAMAMLANMIŞ OLACAK'

Sancaktepe'de tamamladığı iki projenin ardından Moment İstanbul'u inşa etmeye başlayan AC Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ali Coşkun, “Üç projesinden ikisi İstanbul'un getiri potansiyeli en yüksek 50 konut projesi arasında gösterilen bir şirket olarak, yüzde 25 prim garantisi sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Türkiye İş Bankası, Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası'ndan cazip faiz oranları ile kredi imkânlarının bulunduğu Moment İstanbul, güçlü finansal yapımızın da desteği ile 2017 yılının ilk çeyreğinde tamamlanmış olacak” diye konuştu.

moment istanbul kartal

Kartal'da yükselen Moment İstanbul projesi

AC YAPI'NIN ÜÇÜNCÜ PROJESİ

Kent Life ve Dore Life'ın ardından AC Yapı'nın üçüncü projesi olan Moment İstanbul, iki kule olarak inşa ediliyor. Metro'nun yanı başında, İstanbul Adalet Sarayı'na iki, Kartal sahil şeridine ise yaklaşık beş dakikalık mesafesiyle önemli bir lokasyon avantajına sahip bulunuyor. Yatırım değeri yaklaşık 100 milyon dolar olan projede, tipleri 1+1'den 4+1'e kadar değişen, fiyatları 319 bin TL'den başlayan toplam 731 adet konut bulunuyor.

CADDE MAĞAZALARI İLE ÖNE ÇIKACAK

Manzaralı daireleri ve cadde mağazacılığı ile ön planda olacak olan Moment İstanbul'da, bölgede yaşayanların günlük ihtiyaçlarına cevap vermek üzere planlanan ticari üniteler de yer alıyor. Projede kapalı-açık yüzme havuzu, fitness center, spa, hobi odaları, cep sineması, çocuk oyun alanları ve yürüyüş parkurları bulunuyor.