Moment İstanbul

Moment İstanbul’da ulaşım kolaylığının tadını çıkarın!

Konut Projeleri 24.04.2015 10:13

İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinden Kartal’da hayata geçirilen Moment İstanbul AC Yapı güvencesiyle inşa ediliyor.

İnşa ettiği her projeyi gelecek için modern bir tasarım ile hayata geçiren AC Yapı, Kartal'da Moment İstanbul'a imzasını atıyor. 

731 konut ve 12 ticari üniteden meydana gelen 100 milyon dolarlık dev yatırım, ev alcaklara kaliteli bir yaşam sunuyor. Kartal'ın modern ve estetik projesi Moment İstanbul, rezidans, ev-ofis tipi ile hayat buluyor. 10 bin 157 metrekare arsa üzerinde geliştirilen proje, 1+1'den 5+1'e kadar birçok daire seçeneği sunuyor. Daire büyüklükleri 74 metrekare ile 344 metrekare arasında değişiklik gösteren Kartal'ın ilgi gören projesi 44 katlı iki kuleden meydana geliyor. 

İSTANBUL'A BİR KEZ DAHA AŞIK EDECEK 

Kartal E-5 bandında, adalara hakim bir noktada konumlandırılan Moment İstanbul, harika panoramik manzarası ile adeta İstanbul'u ayaklarınızın altına seriyor. Estetik mimarisi ile adından söz ettiren, Heybeli Ada, Kınalı Ada ve Sedef Adası'na hakim manzarasıyla dikkatleri üzerine çeken dev proje yatırımcısına “İyi ki buradayım” dedirtiyor.

E-5'in ve Kartal metrosunun yanıbaşında yükselen proje, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 dakika, Adalet Sarayı'na 2 dakika ve Kartal sahiline 5 dakika uzaklıkta konumlanıyor.