Modern City Bahçelievler'de konutlar 512 bin TL'den satışta!

Modern City Bahçelievler'de konutlar 512 bin TL'den satışta!

Konut Projeleri 24.11.2018 17:12

Modern City Bahçelievler projesi Alp Group İnşaat ve Modacity iş ortaklığı ile İstanbul Bahçelievler'de yaşama kazandırılıyor.

Gelişmekte ve yenilenmekte olan yeni yapısıyla İstanbul'da en çok tercih edilen semtler arasında olan Bahçelievler'de yer alan Modern City Bahçelievler, sizin için en iyi yaşamı sunmaya aday. 

105 daire 5 ticari üniteden oluşan Modern City Bahçelievler projesi içerisinde 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunduruyor. Modern City Bahçelievler projesinde yer alan 2+1 daireler 104 metrekare ile 127 metrekare arasında, 3+1 daireler 160 metrekare ile 195 metrekare arasında 4+1 daireler ise 231 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Bahçelievler'in en hızlı gelişen bölgesinde yer alan Modern City Bahçelievler projesi, Atatürk Havalimanı'na 3 kilometre, 3. Havalimanı'na ulaşım sağlamak amacı ile yapımı devam eden Halkalı-Kirazlı ile İkitelli-Ataköy metro hatlarına 350 metre yürüme mesafesinde konumlanıyor. Aynı zamanda Modern City Bahçelievler projesi CNR Expo Fuar Merkezi, Kuyumcukent, MASKO, İSTOÇ, İkitelli OSB, gibi iş ve ticaret komşu konumda yükseliyor. Arel Üniversitesi, Altınbaş Üniversitesi, Kültür Üniversitesi gibi eğitim kurumlarına da çok yakın konumda inşa ediliyor. 

Yüzde 35 peşinatla 30 ay vade farksız taksitlendirme imkanı

Daire fiyatlarının 512 bin TL'den başladığı Modern City Bahçelievler projesinde, ödeme konusunda da alıcılarına kolaylık sağlanıyor. Yüzde 35 peşinat ile kalan kısım için 30 ay vade farksız taksit imkanı sunulmasının yanısıra projede peşin ödemelerde ise yüzde 8 indirim uygulanıyor. Ayrıca 0.98 oranlı 60 aylık kredi kullanımlı ödeme planı da oluşturulabiliyor.

Sosyal alanlarıyla dikkat çekiyor

Lokasyon özelliklerinin yanında kullanıcılarına sunduğu ayrıcalıklarla da dikkatleri üzerine çeken Modern City Bahçelievler projesi içinde lobi, resepsiyon, sauna, fin hamamı, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, çok amaçlı spor sahası, peyzaj, çocuk oyun alanları, kamelyalar, hobi odası, seyir terası, çok amaçlı toplantı salonu gibi aktivite alanları sunuyor.