Moda Bademli / Ömer Kumova İnşaat

Ömer Kumova İnşaat firmasının Moda Bademli projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Moda Bademli

Moda Bademli görücüye çıktı!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 09.04.2015
Moda Bademli konut projesi, Tüyap Bursa İnşaat Fuarı'nda görücüye çıktı.
Ömer Kumova İnşaat tarafından hayata geçirilen Moda Bademli, Bursa-Bademli'de Emine Örnek Koleji'nin karşısında bulunuyor. 

Bursa'da yaptığı markalı projelerle bilinen Ömer Kumova İnşaat'ın yeni projesi Moda Bademli, Tüyap Bursa İnşaat Fuarı'nda yerini aldı. Firma, yeni projesi Moda Bademli'yi 4. salonda 12 Nisan'a kadar tanıtacak.

moda bademli

70 bin metrekare arsa üzerine kurulan sitenin, 55 bin metrekare yeşil alanı bulunuyor. Moda Bademli, 157 konut olarak planlandı. 

3 katlı binalardan oluşacak Moda Bademli'de 3+1, 4+1 ve 5+1 dubleks daire seçenekleri sıralanıyor. Özel havuzu ve otoparkı bulunan teraslı 19 villanın da yer aldığı projenin ilk etabı 2017 yılının Mayıs ayında gerçekleştirilecek. 

Moda Bademli içerisinde; 4 açık, 1 kapalı yüzme havuzu, lokal, fitness salonu, 24 saat güvenlik, 3 adet çocuk parkı, basketbol sahası yer alıyor. Her daire için 2 araçlık kapalı otopark alanı tahsis ediliyor.

Moda Bademli