MOD Bahçelievler / MOD Gayrimenkul Yatırım A.Ş.

MOD Gayrimenkul Yatırım A.Ş. firmasının MOD Bahçelievler projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
MOD Bahçelievler

MOD Bahçelievler'de ön talep dönemine özel fiyatlar!

Konut Projeleri Emine Pile 28.06.2016
Mod Gayrimenkul tarafından Basın Ekspres aksı üzerinde hayata geçirilen MOD Bahçelievler, avantajlı fiyatlarıyla dikkat çekiyor.
İnşaat sektöründe bugüne dek konut, ofis, AVM, okul ve hastane projelerine imzasını atan Mod Gayrimenkul, Basın Ekspres hattında hayata geçireceği projelerin ilkinde ön talep dönemini tamamlamak üzere.

Firmanın bölgedeki ilk yatırımı olan Mod Bahçelievler, ön talep döneminde avantajlı fiyatlarla konut alıcılarına sunuluyor. Metrekaresi 5.900 TL'den başlayan fiyatlarla daire sahibi olunan proje yatay düzlemde 84 konuttan oluşuyor.

Mimarisinde SPDO - Sabri Paşayiğit'in imzası bulunan MOD Bahçelievler'de 2+1'den 4+1'e kadar farklı daire tipleri yer alıyor.

YÜKSEK YATIRIM DEĞERİNE SAHİP  

Stüdyo ve 1+1 dairelerin bulunmadığı proje, çocuklu ailelerin ihtiyaçları doğrultusunda, geniş ve maksimum kullanım alanı sunacak şekilde tasarlanan daire seçeneklerine sahip.

5 bin metrekare peyzaj alanına sahip projede, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları, fitness salonu, buhar odası ve sauna yer alıyor.

Atatürk Havalimanı – Basın Ekspres – TEM Otoyolu hattının hemen üzerinde, son derece değerli bir noktada konumlanan proje yüksek yatırım değeriyle de dikkat çekiyor.

İnşa çalışmalarına başlanan projede teslimlerin ise 2018'in Mart ayında yapılması planlanıyor.

MOD Bahçelievler MOD Gayrimenkul