MOD Bahçelievler / MOD Gayrimenkul Yatırım A.Ş.

MOD Gayrimenkul Yatırım A.Ş. firmasının MOD Bahçelievler projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
MOD Bahçelievler

MOD Bahçelievler'de ön talep dönemi!

Konut Projeleri Emine Pile 14.06.2016
MOD Gayrimenkul Yatırım A.Ş tarafından Basın Ekspres üzerinde hayata geçirilen MOD Bahçelievler projesinde ön talep dönemi başladı.
İstanbul'un en hızlı değer kazanan aksı Basın Ekspres üzerinde, Bahçelievler'de MOD+Gayrimenkul'>MOD Gayrimenkul Yatırım A.Ş. tarafından geliştirilen MOD+Bah%c3%a7elievler'>MOD Bahçelievler'de ön talep toplama dönemi başladı. Çocuklu ailelere özel donatılarla geliştirilen projede 2+1'den 4+1'e kadar farklı daire tipleri yer alıyor.


 
Bugüne dek Konut, Ofis, AVM, hastane ve okul projelerine imzasını atan MOD+Gayrimenkul'>MOD Gayrimenkul Yatırım A.Ş. sektördeki yatırımlarını Basın Ekspres aksı üzerinde bulunan kendi arazilerinde geliştiriyor. Bu bölgede hayata geçireceği projelerin ilki olan MOD+Bah%c3%a7elievler'>MOD Bahçelievler şimdiden çevredeki yatırımcılardan tam not aldı.

METREKARESİ 5.900 TL'DEN BAŞLIYOR

SPDO-Sabri Paşayiğit imzası taşıyan MOD+Bah%c3%a7elievler'>MOD Bahçelievler, az katlı ve yatay bloklardan oluşuyor.

Dairelerin metrekaresi 5.900 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak projede, ön talep fırsatlarından faydalanmak için son günlere girildi.

İçinde stüdyo ve 1+1 dairelerin bulunmadığı proje, çocuklu ailelerin ihtiyaçları doğrultusunda, geniş ve maksimum kullanım alanı sunacak şekilde tasarlanan daire seçeneklerine sahip.
 
5 bin metrekare peyzaj alanına sahip projede, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları, fitness salonu, buhar odası ve sauna yer alıyor.


 
Şehrin en hareketli güzergâhlarından Atatürk Havalimanı - E 5, Basın Ekspres ve TEM Otoyolu hattının hemen üzerinde, son derece değerli bir noktada konumlanan proje yüksek yatırım değeriyle de dikkat çekiyor.

İnşa çalışmalarına başlanan projede teslimlerin Mart 2018'de yapılması planlanıyor.

MOD Bahçelievler MOD Gayrimenkul Bahçelievler MOD Bahçelievler daireler MOD